Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nektek
Csáó! Tudna valaki egy pontos árat mondani hogy mennyibe fog kerülni az 1000-es szervíz? Talán bopis kolega megmondja neki nem rég volt
Ez most nekem?
elvan a gyerek ha játszik
hát..... pechhhh.
pont 21:55-kor.
Ja,én nem tudtam,h jogvédett. És mikor kívántad kifejteni?

hagytam időd,ne monnd,h nem.
most mé lőtted le a poénomat...!
Mása? Akkor Orosz.
Dunlop 115/70 R17 és Dunlop 95/70 R17es Slick gumi Eladó!
Van új, használt! az új az 20/garnitura a használt az 15!

érdeklődni: 06205140810
...hát rázogasd sűrűbben...
ti így hívjátok amit rázogattok...?
nálunk mása neve...!
Én már akartam kérdezni, hogy miért kell mindenhol a pofonfát rázogatni...

Zema... tudom-tudom... a hajszárító!
úgy látszik...
Most meg innen utáltatod ki magad?
a saját tapasztalatimat írtam le és azt, hogy NEKEM nem vált be. Lehet h másnak jó, nekem nem.
oh,mily nagy csalódást éltem most átal .
Öcsipóóóóóók! Csecse az új videjó, veri nájsz!
ejha miket tudok meg 3000 km után olajcserés?:D akkor asszem befogom a bátyám:D
Castrol R4 Fullsynt Superbike.
Elvileg a csúcs a Castrol olajok között. Na ez egy fos. 2,000 km után, már nehezebb volt a váltó és hangosabb volt a blokk, valamint kerekezéseknél gyorsabban melegedett a kuplung. Akkor jó, ha vki csak pályázik és két pályanap után lecseréli. Én nem veszek többet castrolt, maradok a Motulnál az mindig bevált eddig. Jelenleg félszintetikus 5100-es van az R1-ben. Csak ajánlom mindenkinek.
nekem a tZR jobban megy a kasztroltól,egy ismerősünknek 19éves az opel asconája,ő vette még anno szalonból csak kasztrolt kapott és semmibaja még a kocsinak motorikusan
Eddig mindegyiket szidták mint a bokrot.
Saját tapasztalat: Castrol racing olaj. 2300km alatt 7dl olajat evett meg a motor. Azelőtt se az igolból, se a seleniaból nem fogyott. Jó, lehet, hogy 4500 alatt megevett 1/4dl-t, de nem hinném.
Ismerősöm VFR-je zabálta a castrolt, azóta másik olaj van benne, és nincs olajfogyás.
Én többet tuti nem veszek castrolt. 3800ért
Jó a Q8 1500ért
castrolból is van többféle...
Arról nem beszélve, hogy bele sem fér annyi