Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De legalább van légmozgás...
nálunk is van légkondi egy fasza ventilátor ami szerintem csak azért van bent hogy keverje nekünk még jobban a meleg levegőt
Lehet nekem is kisebb kellene mert kicsit nagynak érzem de viszont szar időbe alá tudok öltözni Na mindegy ez legyen a legkevesebb
Én sem vagyok babonás, és voltak már nagy pecheim...
Nah jó, én azért légkondis helyre megyek...
Így már tök nyugott vagyok Én is délután nyomom 60 fok melegbe a konyhán
Sziasztok! Tegnap voltam bp.-n a shoxba rucit venni És ahogy odaértünk mi volt az első motor amit láttam? Honda cbr 125 R Repsol replica A budaőrsi auchannál állt, reggel 7-8 körül! Nem innen volt valkai? Még bejáratós volt a gép! Amúgy itt kinek van bőrruhája? Mert én egy-két őrát mentem ma benne és kezdem magam jólérezni benn, a boltba aZT MONDTÁK HOGY MÉG KI KELL NYÚLNIA PICIT és felvennie a testem formályát. Úgyhogy szerintem jó lesz.
Én nem Nagy szerencse sose szokott érni a rosszat meg már megszoktam
Nyugodjál meg szépen, tegnap késő estig dolgoztam, és ma is délutános vagyok, s estig nyomom...
de jó neked én meg mehetek nem sokára melózni
Péntek 13...

Nah ki babonás?
Semmi, most keltem, azt sem tom hol a fejem...
Hmm
Mi ez a hmmm
Hmm?
Kire gondolsz az 1 kerósra(Kykee)amúgy köszi a jó tanácsot
De a kis cimbi is 5* os, volt szerencsém hozáá...
Én tanuló motornak mindíg egy banditot ajánlok, occsó, nem sajnálja az ember... (ki hogy érzi, 250v400)
És te hogy-hogy ezen a fórumon vagy legtöbbször
Én is sokat gondolkodttam már ezen De majd meglátjuk nagyon más utasnak lenni meg más vezetni.
Ha már ennyit mentél motorral, szerintem kezdésnek felülhetnél egy 400asra... Nagyon gyorsan (ha nem azonnal) ki fogod nőbi a 125öst...
Még nem
zakó már volt? vagy karambol?
Én nagyon csípem utasként is de ha én vezetem az lesz majd tuti Az nagyon jó volt amikor a haverral mentünk és felkapta 1 keróra. félek sokáig nem lesz meg a 125-ös
Majd csak fogsz ;)
Azokat a bigyókat már rég kidobáltam Mivel bele kostóltam a tutiba