Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SzuperSport
Extrák: 2 tárcsafék (még a Keeway robogókon is 2 tárcsafék van)
Hátsó ülés
Meg hasonlít a többi nagytestvéréhez ...
Melyik Hondának van olyan fejidomja? Egyiknek se
Mert az új az tényleg hasonlít, de a régi

Viszont az a Leo Vinci kipuff elég komoly volt
A Leo Vince puffanccsal nem is rossz
megnéztem a vidit:) egész jólett:) sztem:D
Van aza szutyok adás... Maxmotor, 2 hetente az m1-en. A 19. adásban van cbr125r. Ha valaki megakarja nézni a kemény 4 perces tesztet, az letöltheti az www.hjc.hu /letöltésekben.
Tök aranyos , én is akartam régen
Labika! MIndenképp újat akarsz venni? és repsolba gondolkodsz?
CBRacing mennyi volt a cuccos?...Csabi te meg dolgozzál...rádfér ,és hragszok h nem jöttél szombaton
Mi az az undorító szar a kezeden ?
Berik
Na srácok ne haragudjatok de mek mert minden nap dolgozok 7től 6ig ráadásul burkolok szoval nincs megállás ja és emeleten se ajtó se ablak ugyhogy olyan 35-40 fokban szurom.....de kell a pénz a gépre....és már csak napok kérdése.... .....na jóccakát mindenkinek és jó szerelgetést, jó munkát, jó motorozást még mellé!
sziasztok!
ez az....mi ugy hívjuk mikor szarakodik h motorola-zik mert olyat csinál h csak ugy elmegy a kép 1 percre és nincs térerő olyan mintha kikapcsolna csak világit fehéren a képernyő aztán magától rendbe jön de idegesítő tud lenni mkkor éppen sms-t írok vagy telefonálok meg rakok felfele cuccokat a gépre.....szar motorola
de szar.....de nek em is volt már ilyen hogy madarasra mentem volna és aznap reggel kiégett a lámpa meg pl túra előtt elszakadt a gáz bowdende nyugi legalább otthon van a gép szoval ugyis fogod még élvezni
jah hogy motorola há ha ezzel kezdted volna utálom...anyumnak is volt,két havernak is,hulladék az összes mármint összes motorola teló V3as is rosszalkodik unokatesómnak ugyhogy...
Hát ugye megvettük a motort de ad ob alatt elvorttöve a kipuf... Megnézte tesóm mondta h jó h eltört mert feszült mint a kurva élet és a lábtartonál volt egy vastag gumi alátét, ami ugye nem került vissza, az elöző tulajnál... Nah akkor ma meglett ehgesztev rendbe raktuk mindent rajta nah akkor jöjjön a kipuf, tesómm ondta h ne szedjük le az idomot mert belehet amugy is tenni... jó siekrült is... oké akkor a középső felfogatást becsavaroztuk beakasztottuk a rugoakt jön a lábtartó alatti naná h 1 centire elvan csúszva... aztán nah mondom fasza, de mondom akkor inkább hagyjuk majd holnap hajlitsuk meg az egyik "fület" nehogy megint elreccsenjen... és ezen múlt a mai moccozásom meg a holnapi túrázásom...
Motorola w360 és kezdettől fogva szar már 3 szor volt szervízben és mult hét szerdán lejárt a garancia de szarok bele elsőnek motor utána uj telefon am az a baja h hiába dugom be az adatkábelt nem ismeri fel vagyis felismeri mert jelez h felismerte csak nem lehet semmit se csinálni vele!ja meg néha kikapcsol meg elmegy a kép meg ilyenek tiszta fos
milyen teló és mi lett vele?
Na mesélj!
Az hagyán, de ha egy csavron múllik hogy nem tudsz moccozni, na az a durva
Sziasztok! Olyan ideges vok mert csináltam képeket a drágámról ma voltam a szalonban és elkuródott az a g**i telefon és nem tom feltenni a gépre
Majd holnap!
olyan jó amúgy.itt arról beszélünk ki hogy hívja a gatyát/nadrágot tényleg csökken a színvonal.
Jah értem, nekem meg nem
a gatya az nálam az alsónadrág a nadrág az meg nadrág(pl. farmer)de mind1 haggyuk mindenki úgy mondja ahogy neki tetszik.jó a gatya is falura.
Nem nagyon értem hogy ezzel mit akarsz mondani Bár va negy sejtésem, nah de inkább hagyuk... GATYA és kész
a NADRÁG meg a GATYA nem ugyan az (legalább is nálam)
azt vesz anyád nem?

azt birom amikor az osztálytársaim(lányok) ott beszélgetnek és azt mondja az egyik megvetted azt a gatyát?meg jössz gatyát venni?