Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De jó neked Gratulálok hozzá De nagyon szép az biztos az a fekete cagiva
Holnap hozom el a moccomat^^
Miért várod
Akkor okés... De várom már a holnapot
Ha én valaki mögé ülök sose az jár a fejembe hogy lehet nem jövök haza többé.Én teljesen megbízok a vezetőbe és sose volt még halál félelmem Pedig volt egy-két szép szitu
Én itt vagyok
tudom hogy sok barom autós van és vigyázni fogok Csak tényleg engem is az dühitt hogy sokszor tényleg nem a motorosok a hibásak és mégis úgy adják elő hogy szonte mindenről ők tehetnek hiába megy normálisan ha 120-al belerongyol egy autó Egy motorosnak kevesebb a túl élési esélyei
Hali!

Van vki erre?
azért majd csak óvatosan! jobb félni mint megijedni!
azok Nekem is volt már pár szitum a haverral de annál inkább szeretnék mocit
aham azt láttam
nem semmi milyen gecik ott az autósok
Nem semmi a videó Egy van még amikor a srác 15 percet közlekedik motorral és kb 6-szor nézik levegőnek Nem semmi
Őt már elég régóta ismerem csak elé sokat csalódttam és tartok egy kicsit a pasiktól De nagyon szép a motorja.Lehet nem sokáig lesz meg mert 1000-re akarja lecserélni
Supermotyó

ezt a videót nézd meg ! nekem ez a kedvencem innen
Neken a Hidi Mikiről készült videó tetszik de nagyon sok van még A haverom is nagyon jó atz még én vettem fel róla
amúgy bejönne a srác (motor) ?
Szegénykém te is árva vagy Nekem udvarolgat egy honda cbr 600-as Kár hogy messze vagy
a mosás nevű is tetszik

pont igy kapart ma az enyimé is a kabaláson csak én egy nagy emelkedőre akartam felmenni és annyira homokos volt a talaj hogy elásta magát
ne tudd meg mit szenvedtem ott vele mire egyedül kiemeltem belőle úgy hogy közben térdig voltam a homokban
a Derbis videó nagyon komoly!
már nincs ez az asszony sem
szóval független vagyok ha gondolod
jó lett volna de itt voltam csak közben nézegetem a videókat
Na szép Ott az asszony nem
látom közben te is elmentél
holnap kész a kameratartóm végre és találtam neki egy tök jó helyet is
csak sajna a kamera alján szétment az a menetes szar szóval szigetelőszalagoznom kell majd!
épp olajakat nézel de egy lityi 3000 és kell bele 1,7 litér