Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak azokat akik azt hiszik, hogy a Donington park ideköltözött...!
egyébként úgy is hívják a pályát h a magyar donington park, annyira jó!
köcsög R1-eseddel kiröhögöd a kezdőket?
azon bazz, hogy nézd már meg azt a kurva pályaképet, amit bencce felrakott!
nem kutacs, kutas...
itt van
http://www.iranymagyarorszag.h...

a pálya a Hertelendy kastélytól jobbra van, a felülnézetes képen majdnem látszik is!
Most röhög Zema? MErt valaki nem tud valamit és azon mert érdeklődik nem mindeki teheti meg hog nagyba nyomja egy r1esel. Ennyi idősen szerintem te se tudtál mindent. de gondolom most se. Szal ha nem tudsz válaszolni akkor ne irjál smemi és ne küldjél smileyt.
Ajnye Hát azthittem ez csak egy nagyobb gokar pálya de hát ez elég komoly. Nem rossz. De jó majd egyzser ha eljön a csoda hogy lesz rá 125-ős motrom akkor megyek. De robogóval nem kéne szerintem. Amuyg merre van ez a kutacs? VAlahol pest mellet?
hát a kutacs ring az a somogy megyei kutas településen van... qrva jó új pálya, itt egy pályakép felülnézetből... sztem próbáld ki!
Mi ez a kutacs ring? Mert látom mindekinél a képeket. Például Rockandyroll-nál láátam fazsa képet. Dobnátok fel még róla képeket.
ésésés, mit tok ebben a progiban csinálni? így tök kínai.. felveszel msn-en? adam@fight.hu
HALI! van itt valaki cbr-es közületek aki somogy megyébe lakik?
most így utólag megvallhatom, h le akartam vágni a kanyart, csak a homok megfogott..
Túl gyorsan estél be abba a balos kanyarba és azért az elég éles, nem olyan egyszerő fékezés nélkül átmenni rajta. Gondolom ezért nem akartad bevállalni és besatuztál, melynek következtében füstölő hátsógumival, enyhén farolva, kicsúsztál a homokba, ahol szerencsére meg tudtad tartani a motort és nem döltél el. Én így láttam az esetet hátulról.
Jóéjt mindenkinek!
A név nem elsődleges kulcs

Asszem 14 körös volt de lehet hogy több.
Jó köszike
azé, hogy legyen mit a zsákra írni pupák.. amúgy, azért mert midnen szerződésre kel iylesmi, mert a név kevés.. lehet ugyanaz két embernél...
Frankó kis pálya lesz abból, és még nem is drága Bár elbírom képzelni, hogy ha kész lesz a pálya drágább lesz.
Rockandy hány körös volt a verseny amin részt vettél?
iiij! láttad az eltávelyedésem? meséld má el! nekem elég gyors voot...
betonnak jobban örülnék
sztem meg azé" vetted, hogy jól érezd magad.. szal hagy szóljon, és ha zakó, akkor zakó..
De minek nekik szám?