Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratulálok hozzá!

- ha tuttam volna, h van ilyen, akkor még oda is pofátlankodtam volna nézni!
Ja amúgy sziasztok csak ez a videó után ijedttembe még köszönni is elfelejtettem
Doky
Ez még viccnek is rossz volt!
nagyon ratyi!
uristen r osszat fogok álmodni
kalap szar

ezt nézzétek meg!
Májkül Nájt motoron
Grat hozzá!
Ez is olyan mint a GSX-R kupa. Van egy rakés tökegyforma pályaidomos motor ami egy márkakereskedés tulajdona. Ha versenyezni szeretnél ebben a sorozatban akkor csak annyit kell tenned hogy bemész hozzájuk, leperkálsz X összeget és utána csak el kell jutnod a verseny helyszínére. A motort kiviszik neked, feltankolják, szervizelik stb. stb.
A CBR kupa esetében 6 futamból áll a bajnokság. Ez a tegnapi egy plusz 7. kivételes alkalom volt, mert ezt nem a Hondások írták ki, hanem csak meghívták őket, hogy itt is mehetnek egy plusz versenyt ha van kedvük. Beleegyeztek és kijöttek versenyezni. De mivel ez nem az ő rendezvényük volt hanem a Kakucsring-eseké, ezért a Kakucsringesek mondták meg hogy mi kik mehetnek.
Engem múlthét vasárnap az egyik Kakucsring-es hívott meg, mondván, hogy látja hogy minden hétvégén kint vgyok, miért nem indulok szombaton a CBR kupásokkal együtt. Belementem és hoztam magammal még két CBR-es haveromat. Szal az én eredményem a CBR kupa bajnokságba nem számít bele, de mivel itt nem is a Hondások szervezték a versenyt, ezért megkaptam a 3. helyért járó serleget és ajándékot.
A 4-5. helyet szerettem volna megkaparintani. Úgyéreztem hogy a dobogóra nincs sanszom mert a Hungaroringen láttam hogy a CBR 125 bajnokságot vezető 3 versenyző nem tréfál és mennek mint állat. És ez így is volt. Nem tudom hogy jött össze de valahogy utolértem a verseny második felében a 3. CBR-est és jópár körön keresztűl mentem mögötte. Próbáltam felvenni a ritmusát és figyelni hogy hogy megy. Elég durva tempót ment de muszály volt követnem mert nem akartam hogy leszakítson. Nagyon paráztam mert a lábtartóink végig lent voltak és láttam ahogy neki is szikrázik a kanyarokban (ja egyébként ő volt az a sárga bőrruhás akiről tettem fel képet). Mentünk mint az örült, mejnek köszönhetően az 5. srác szerencsére leszakadt tőlünk. Aztán két körrel a vége elött egy jobbos kanyarban az orrom elött megcsúszott a CBR-e és elesett. Ezt látva picit visszavettem a tempóból nehogy énis utánacsináljam. Szerencsére elég előnyöm volt már ahoz hogy nyugisan befejezzem az utsó két kört. A második meg már egy fél pálya elönnyel ment elöttem szal nem lett volna értelme tovább kockáztatni.
A legparásabb különbség a verseny és a sima pályanap között hogy itt hiába teszed be a motorod valaki mellé, az nem enged el csak úgy hanem gondolkodás nélkül rádborít.
Nagyon fárasztó az is hogy nem lehet csak úgy kiengedni egy-két kör erejéig, amíg lehiggadsz egy nagyobb hiba után, hanem úgy kell továbbmenni szívroham közeli állapotban, mintha misem történt volna. Ja és az a tudat közben hogy jön valaki mögötted aki bármikor bepróbálkozhat és közben arra is figyelni hogy az elöttedlévőt utolérd... hát nem egyszerű. Mostantól más szemmel fogok nézni minden motorversenyt az biztos.
És hogy működik ez a dolog? Mindenki így mint te, hogy saját motorral önerőből ment, vagy voltak csapatok is?
14-en
Hányan indultatok?
Gratulálok! Pedig ha jól emlékszek régebben erre mondtad, hogy mekkora égés lesz meg minden...
Grat!
Egész tűrhetően
Jók a képek! Hogy sikerült szerepelned?
Képek a tegnapi CBR 125 kupáról
3 mm-t hajott el de félek ha visszahajlítom elreped
Jujjj dájóóó... ott megyek énis
Tegnap csináltam onboard videót a pályáról. Majd összevágok belőle valami kis klipet énis.
hamm bekaplak
volt egy jópár cbr-es tegnap a dombrádi motorostalálkozón,páran fórumoznak is.
A minösége sajnos nem lett a legjobb! Peddig amugy jó volna!
ha jól megnézitek a vidieimet amiket most dobtam fel, talááán láthatok kiscébéert is.. :D