Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi atta
kormányvég mondjuk itt kormánycsutkát nemtom.
Valaki segítsen nekem!Elestem a mocival és meghajlott a félkormányom meg meghúztam a kifuffot(szerencsére ez utóbbi cserés lesz)
Valaki mondja már meg hol lehet igyen alkatrészeket venni a mocihoz pl.:félkormány kormánysúly.
NAGYON NAGYON NAGYON fontos lenne köszönöm mindenkinek!császtok
Szerintem meg Monnyon le!
Sztem meg méressük be
Gratula Te voltál a 15000. hozzászóló
Én is ótóval megyek
Azt ne nézd mert hülyeség, a honda.hu meg egyenesen egy szar!
(Volt 9,7kw és most kereken 10! ezt szorozd be 1,36-tal kijön a végeredmény!)
mennék de mivel?...nincs se motor se jogsi....pedig int töltöttem az eddigi életem a pályán...
Na én is megyek! Csáó és jó éjt!
Tegnap voltam a szalonba katalógust megnéztem ott 0,2 Le vel volt erősebb! De pl a honda.hu-n nem is mennek le tizedes értékre!
Kunmadarasra gyere!
na jó mek srácok alszok mert nagyon ki vok...meg holnap mek megint a drágámhoz a szalonba ...jóéjt mindenkinek...pááááá
na én meg ezt nem értem....gondolom faterod nem motorozott gyerek korában....nekem ebben könnyebb h az egész család ilyen volt mint én.....de ne hagyd magad ....neh már a garázsban álljon nyáron....am most sokan hülyének néznek engem mert nekem volt már Suzuki RG-m ami 125ös volt meg kawasaki ar125ös is és mégis cbr-t veszek.....és nem érdekel mit mond mert megvan a válszom...nekem az kell....ennyi
Bocsi, csak kijavítalak, nem 0,2Le hanem 0,4. És az hogy észreveszik az lehet, mert hangolástól függ...
meg 0,5Nm. Elég csak számolni....
Akkor csak vigyázz rá a boltban
Nekem meg attol van ki az agyam hogy megvan a motor 3 hete vann benne kemény 500 km És most apám nem enged motorozni, mert nem érti mire jó ez a céltalan motorozgatás! Mert hogy miért nem ara használom amire való, (suéliba me g ideoda járkálni) na de most nyáron amikor végre lehet használni akkor álljon a garázsba? Mondtam neki hogy legalább had járassam be minél előbb aztánleállok a napi keringéssel.De nem érzem még magam teljesen tutin, mert még nem szoktam teljesen hozzá a motorhoz, meg ez a bejáratás hogy ne pörögjön 5-6 000 fölé már idegesít és nehéz is így közlekedni vele hogy még a sok barom melett erre is figyelni kell! Na de már csak 500 km aztán megvagyok, és 100%-osan tudok menni, amit a motor , de főleg én tudok! Ez a motor teljesen megfelel nkeme arra hogy végre megtanuljak motorozni! És a robogó után ehhez az erőhöz is hozzá kell majd szoknom amit az 1000-es szervíz után a seggem alá kapok
attól nem félek h elviszik mert minden nap ott vok a szalonba ez am nem honda szalon hanem automoto de ugyanaz szinte csak itt a honda mellé aprilia is van és már annyira összehaverkodtam a főnökkel h szinte ott "dolgozok"....csekket fizetek meg ilyesmi meg én vok a boltban mikor ők a szervíz garázsban meg ilyenek ugyhogy nem viszik el előlem....meg enged is belőle nem is keveset....de már kell nekem....ha nem lesz meg lassan ilyen leszek----
hát igen épp ez az...de nekik mondhatom....de am azzal is gond van h elvették a jogsim 3 hónapra....és nincs még A1 de a cbrel fogom csinálni és akkor összesen 30lesz és azért nem akarják még h minek...de ha később vesszük meg akkor nem lesz bejáratva mire csinálom a jogsit de ha most akkor esténként csak belerakom(meglopva a sötétbe ) azt az 1000km-t....de nem érdekel ma jó h beszéltünk mert holnap addig fogok veszekedni h még délelőtt elmegyünk érte....
Most nem értem, szüleid mire akarnka még várni? Szerintem le kéne előlegezni minnél előbb az a tuti , akkor már nem viszik el előled, és akor lehet várni
faterék...mert meglenne a a kezdőpénz ami saját(20%) de még várjak azt mondják
de a papírokat én intézem mert akkor olcsóbb lesz....de szivem szerintem már most hoznám elfele....
De már papírok intézve vannak vagy mire vársz? A pénz nem jött még össze?
Hali!hááát...nem tom h mikor de már télleg nemsoká....még kéne kb 30-40ezer és akkor meglesz de még mindig csak 3-4 hét.... .....am igen....ugyanaz mint a tiéd...repsol és bent maradt.....
Neked mikor lesz meg a 06-os cbr-ed? Milyen színű lesz? Gondolom a szalonban megmaradt darabok valamelyikére akrsz te is lecsapni!?!
Összeségében saját vélemény: Az uj az uj a régi meg régi! Kinézet és injektor kivételében szinte ugyan az a 2! És az a 120 ezer forint különbség elég nagy szó, mert anniyt azért nem változott!
én teljesen egyet értek 50ccm-el sokkal szebb lebb lett mint a tavalyi...de sokan mondták h az injektorral még megfog gyűlni a baja mindenkinek és h jobb a karbis...de azért ha elém tolnának egy tavalyit meg egy 07eset akkor szerintem egyértelnű h az uj kéne....de nekem elég lesz a tavalyi is!