Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pont ugyanezen gondolkoztam csak nem mertem megkérdezni....akkor mi a f**nak a koptató ha le kell venni...ha esel városban ne törjön le vagy mi?
hát.. kakucson se mnaygon van.. homok az annál inkább.. elmentem kétezsr is füvet nyírni, és elég kellemetlen volt.. eccer az egyik célegyenes előtti kanayrkombinációban a második kanayrt néztem el, és elég szar volt, mert nem csak h homok volt, de szintkülönbség, plusz építési jelzések (farudak...), másodszor meg elnéztem egyi kegyenes végén a féktávot, és 110 körül mentem homokozni. na az kínosabb volt. akkor elszámoltam mindennel. tom h nem nagy sebesség, de ott elég volt. ilyen ha nincs bukótér..
kakucson sincs bukótér csak a célegyenes végén...az alsó célegyenes végén ha benézed akkor kimész a fűre én szerencsére csak az alsó célegyenes végét néztem be eccer kétszer úgy hogy parás volt,de kiengedtem és nem lett semmi...meg ott azért nem olyan nagy a tempó...60,célegyenesek végén meg 80...(az alssó célegyenesben én nem is húztam neki mert ott vmiért nem gyorsult a tüzér lehet hogy emelkedett a pálya?
Motorosok figyelem! A pálya minőségének megóvása érdekében a lábtartók alatti kicsavarozható "koptatók"-at a pályára való hajtás előtt ki kell csavarni! Csak a "lábtartó alatti koptató" kicsavarozását követően lehet a pályára hajtani!

Ezt mire véljem? Le kell szedni a karcolót?
De az gokart pálya vagy mi! ÉS figyelj, oda 5000Ft a napi jegy, és ott az egész minden 806m! Szóval kisebb mint a kakucs! (ami 1001m ha jóltom ) Meg poros, nincs bukótér, csak gumioszlopok!

Tényleg vki írja már el h milyen ha nincs bukótér! Jó ez furán hangzik, de azért jobb ha van...
nme nézte ott senki hogy mi van kin
Meg ha már esel a motorral és 1 karcolás van a dobon akkor cserés szoval szerintem 1 karcolásnak se kéne lennie egy dobon nemhogy leérnie....
http://kakucsring.hu/services/... de a képen van védős bőrkabát, és térdvédő a gyerkőcön.. szal..
Annyira nem Csak vicceskedem nyugi
Azé puffig nem merem leengedni, ha a majré elkopik abba is hagyom, mert a végén még csukok egyet és már nincs CBR
bár csak erre lenne 30km-re vmi a P.ring van legközelebb 130km-reXD
hát én nem mertem volna neki a helyében így dönteni de leért neki ez is az is azt mondta visszahozta hát ő tudja nekem amikor a lábtartó leér az is tök szar érzés az a hang...mondjuk nekem felhajlik és nem akad meg de akkor se kellemes...egy egész dobnak milyen szép hangja lehet
Ez komoly? Vagy csak ott nemkérik? Mert akk kinézek a Rabócsira hétvégén (30km)
leérhet bármi, csak ne hirtelen vágd le... robeszen cikibb, me nem hajlik, de ha ésszel, akkor nem nehéz a szikraeső.. nemtom, lehet én vagyok a béne, de 7 éves korom óta motorozok, volt sok nagy erős motor is alattam, de úgy gondolom, h 100%-ig a motorosok talán 90%-a tud kimotorozni akár csak 30 lóerőt.. szal.. jó az a negyvenhat is ha oylan a szitu... annál több csak egyenesben kell........ sztem annyira ne mvagyok szar azé..
vagyis a kakucsringen nem
nem
Héééééééééééééééé! Nem kötelező a bőrgatyó meg hasonló versenykörülmények közt?!?!
Hát örülnék ha felénk is lenne vmi hasonló pálya... Mert kipróbálnám... de sajna nincs
Ügyes a gyerek, lassan gondolkodhat egy CBR-en mondd meg neki!
Ha a dob leér, akk nem akadhat meg a moci? Vagy ha túldönti és ottmarad, akk kiugorhat alóla
Sajnos én még ekkorát nemdöntök (Vagy nemtom, kívülről kéne azt látni )
Nagyon gyík lehet a 46 lóerőd, nekem 4,6
És még ezt se motoroztam ki (Hogy is van ez? Egy robogót kimotorozni?! )
hm.. bátor.. szal kel vennem egy ezrest, h ne alázzanak a robeszes huszárok?
blokk-kipuff- ezeken kívül más nem ért le neki úgy otthagyott mint a picsa nem csak egyenesben,kanyarban is
Na jó éjszakát skacok megyek aludni mert nem sokára kellhetek De annak örülök hogy főnök mentes napom lesz cupp
sztem nem cink ha egy lány szereti a motorokat... szélesebb gumi=nagyobb dölésszög ugyanakkora sebességnél=kisebb kanyarsebesség...

a robeszesek versenyzők voltak.. a 46 lóerőmmel (tom, gyík.. nem kell leoltani, de erre van pénz most) tudtam őket befogni az egyenesekben csak, szal.. nemegyszerűatörténet.. nagyon kenik.
Na mesélj!
egy srác volt ott sr70nnel valooo haverja...hát...