Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rocky rakd föl a filmet mert Mr2T már nagyon várja!
jaja,a fémfékcső kelett a 155ös végsebességhez
én vhogy nem szeretem a lassított felvételeket
ez kurva jó volt, rögtön elkezdett osztani a hülyéje, hogy bezzeg az R1el nagy pofája van Zemának, bezzeg ő nem tud semmit.
hát beszarok
...majd ha jó napod lesz... (ugyanis addig a közeledbe sem megyek)
én ne?
Öcsipók, adol majd nákám ótogrammot?
Én egy Konica-minolta digi-fényképezőt használok 1 gigás SD kártyával. Nem a legtökéletesebb megoldás, de ez van. Nekem elég minimálisan rázkódik csak a konzol, ezért még nem volt gondom vele ilyen szempontból.
Nem nagy cucc, mert csak egy-két kör erejéig fölszaladtam a pályára a verseny elött hogy csináljak pár teszt felvételt. Csak 3 szögből filmeztem szal semmi extra. A hétvégén már lesz időm pöcsölni a kamerával és utána összevágok egy normális videót, ezt a mostanit meg majd leszedem.
mellesleg milyen kamerát használsz?
a wincsire rögzítősekkel van tapasztalat? a rázkódás nem vágja haza a HDD-t?
nekem a tank tartó tőcsavar helyére menne be, de mivel az süllyesztett a konzol összebaszná. marad a tanknyílás csavarjai, de azok meg vékony csavarok, sztem nem bírnák a kiképzést. Az egyetlen használható hely a lábtartókonzol. a hátsó. tanácstalan vagyok...
Én a mellékelt két gyári gyavaron kívül szerváltam hozzá másmilyen csavarokat is. A gyári csavarokkal az utas-kapaszkodóra, az utaslábtartóra, a rendszámtábla helyére és a bulógomba helyére tudom fölszerelni. A saját csavarjaimmal pedig a tankra, és a fejidomra. És ugyebár ha már föl van szerelve akkor a szöget és a kamera irányát elég változatosan lehet variálni. Nekem nagyon bejön a cucc.
A tanknál nekem nem gond a fémyezés mert egy műanyag burkoló-panel van azon a helyen ahova rögzíteni tudom. A fejidomon meg egy kis powertape-et teszek a konzol és a fényezés közé, hogy ne legyen sérülés.
Rocky kiváncsi vagyok a vidire siess!
megvettem.
de szopok vele. Merthogy sok helyre nem tudom felrakni. mert ha a hozzá adott csavarral, ha a tank rögzítő csavarja helyére teszem, akkor összebassza a fényezést. marad a hátsó lábtartó konzol, vagy a tükör helye. De a tükör nem jó, mert engem zavar ha nagy sebességgel megyek és ott van egy kiálló szar. te hova raktad fel?
eddig 155 volt a Vmax vele, de még tesztelés alatt áll, mert ezt azt változtatni kellett a motoron hozzá. (kuplung, fémfékcső, sportlégszűrő)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez nagyon . . . .

bencce, mekkora geci vagy

Zema,
megvetted már a kameratartó konzolt? Én igen! K.rva jó. Most vágok a KakucsRingről egy kis zenés teszt klipet. Mindjárt kész, aztán felnyomom.
RockandyRoll:
Mi hír a 166-os Malossiról?
igen... ez a hertelendy kastély előtti jobbos
így van! a reptér mellett jobbra és egyenesen el a tengerpartig.
itt kel lefordulni a kutas-ring felé! vagy nem
most ezt-e ke-eee csinyáni-e more?
hali ez nem a KAkucsring? vagy tényleg van egy ilyen kutason is mert oda mennék az tölünk 60km öszintén irjátok meg hogy ez hol van mert kakucsring meg az e-ring is pest alatt van
Látom peiditotam a forumot. ....