Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sokan furán néznek rám hogy nő létemre hogy lehetek így bezsongva a motornak De ez van ma is állt a parkóloba egy yamahás odamentem és csináltam a gépről fényképet.Itt csak azért megyek discoba mert nagyon sok mocis van és kicsit gumit füstőlnek meg egyebek Perrsze ilyenkor én ott vagyok
Komolyan jó lesz Mester Vididen hallottam karcoltál egy kicsit! Grat.

Visszatérve, csak azért hangsúlyozom a 140es gumit, h naon lapos egy 50es gépre, és így utcai körülmények közt féltem meg h ótók stb. Ezért kellenek a cuccok
A Kakucs-ringen meg láttam robisokat is! Ők versenyzők voltak vagy rendes pályázók? Mert szivesen mennék én is, csak itt nincs semmi Csak a Rabócsi de abban vmiért nembízok
tessék azt a majrécsíkot eltüntetni...
igen nekem egy motor De már lassan becsavarodok ha nem ülhetek egyre Még utasként is beérném Hál isten jövőhéten délelöttös leszek úgyhogy tuti gurulni fogok
Hát, meglepődtem, de nekem ehhez nincs közöm(nem avatkozok bele ilyen ügyekbe) és nem rosszból írtam! De majdnem mindenkinek van vmi célja! Szal a tiéd 1 moci (többek közt)!
Nagyon szeretem ahhoz a roxot, hogy olyat tegyek vele
Döntögetni szoktam, a 140es Pirelli gumin már alig van a baloson majrém Majd lesz kép, csak szerintem egy-két hét, mert hétvégén szoktam csak motorozni, mert akkor nincs forgalom. Ma is sokat ment lefele Csak sokat kell menni h meleg legyen a gumma. Egy robogóval Nyíregyházán lassan 60km nem is rossz . Úgy bevoltam öltözve, h nem félek semmitől Csak még egy térdvédő kéne
Na ja most néztem meg a haveromat hogy 1 kerózik Még én csináltam róla a videót de nagyon jól nyomja te szoktál
Legalább látják, h nem mirelit porcsirke
Persze a vendég elött tépkedem ki a tollait
Ott a szakácsok hogy csinálják? Élve tálaljátok?
nem ciki.most gondolj bele mi lenne ha élne
Az biztos hogy egy mostani szakács sem tud főzni mint régen öreganyáink Nem attól szakács valaki hogy rábasz egy nagy tányérra valami kimondhatatlan nevű kaját,ráadásul gyerek adagba meg feldísziti úgy mintha már karácsonyfa lenne
Szerinted ciki ha döglött csirkét eszünk?
Ne mááá! télleg? az enyém meg...meg....izééé!
de jól jöhet egy csaj a háznál
Az én anyukám vizzel főz!
Szerintem is tök buli!Inkább mint h "az én anyukám ugyis jobban főz...az enyém meg mézes mázas sz*rt is tud!"
Azért kitakarítani nem fogok
Azt mondom még így is jobb mint a sok fikázás. Tiszta otthoni a hangulat
én sosem laszom
jaja tess
Hey Boy!
Túl jól sikerült a gondolatunk úgylátom Ez tényleg písz topic lett! Lassan a szivecskék is jöhetnek
na mi van mindenki alukál
realbalu!csodálkozni fogsz de van egy 8 éves kisfiam is sajna nem lehet velem több okból is de jól mondod a motor lett az élet célom És azért dolgozok ennyit hogy ezt megvalósítsam
Szerintem nem hülyeség amit mondasz mert ha meg lesz a járgányom én ott leszek