Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként egész szépen épülget a pálya. Már vannak lelátok és rázóköveket is befestették csíkosra. Ha meg elkészül a belső része a pályának (egy hónapon belül) utána megcsinálják a bukótereket is. Azért van az a szint különbség is amit Ádám tapasztalt mikor az orrom elött satufékkel gumicsíkot-húzva lecsúszott az ideális ívről. Annak a szintkülönbségnek a helyére kerül a kavicságy, magyarul, feltöltik kaviccsal.
Jobbnak nem jobb, csak azért kár lenne a karc nélküli gyönyörű idomokat összetörni Bár az is igaz h a váz és a blokkért is kár lenne...
semmi nem kell...aláírsz egy papírt...az oldalukon fönn van...személyig. szám kell csak
Csak fő az óvatosság. Ugye egészségügyi nem kell, csak aláírni pár papírt?
Az mitől jobb hogyha a váz és a blokk kopnak el az idom helyett?
multkor fönn volt...sztem fenn hagyom lehet okos dolog lenne leszedni,gondolkodtam én is rajta még átgondolom...attól félek hogy ha idom nélkül zakózok akkor nagyobb baja lenne...idomot meg itthon meghegesszük és csaka festést kell fizetni de persze nem áll szándékomban esni,nem is megyek olyan durván...
én meg kb 100 körül...és 4* 15 perc !crosspályán!
azé nem oylan eccerű esni... ha nem vagy fasz nem esel..
mi szombaton megyünk,pénteken nem tudok menni sajna
Idomokat leveszed pályázásnál? Csak azért kérdem mert idom nélkül ha felmész kisebb figyelmet fordíthatsz arra, h el ne ess stb. érted :D
Lassú voltam
8 embernek?
8 embernek kell összejönni a pénteki naphoz
Video impression 2 nevű programmal vágom a videóimat.

Na akkor a hétvégén most melyik nap megyük K.ringezni? Péntek? Szombat? Vasárnap?
Ha pénteken megyünk akkor 6-tól sötétedésig non-stop fönt lehetünk a pályán SM-esek és nyomorék kezdő nagymotorosok nélkül. Szóval érdemes lenne átgondolni. ( embernek kellene összejönni hozzá, ja és az is 3000 lenne fejenként.
7kg plusz súly
192
fölvettelek
és milyen magas?
3x félóra.. 95kg vagyok...
msn? adam@fight.hu
fél óra aszfaltozás után meghaltok?
szééégyen
egészutől félig vannak a motorosok minden órában..
hány perc egy menet?
cc, van rá esély.. vasárnap megyek táboroztatni, de végülis.. csak pénzkérdés..
jönnek a kifogások .