Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uhh! Nem olcsó egy hely! Az gáz ha van ott rallycross is?
monnyuk az nemjó...ugy kinyujtanám a láncot,mint annak a rendje...
kérdezd meg gyurit honnan szerválta az övét
kimegyünk...
szombaton mi kimgeyünk ha jó lesz az idő!kijösz?
szerezz nekem supermoto kereket kawába és megyek pályázni
*500as
Szép az az FZR...volt egy haveromnak egy 50as itt karcagon az kemény volt a hangja tetszett a legjobban....a lényeg h jók azok az FZRek!
kakucson?mi 2órát voltunk a pályán (persze nem egyszerre ) de úgy elég volt...plusz még 140km az odavisszaút
a kakucs 3ezer? akk az olcsóbb. LEhet majd elmek és megegyezünk valahogy
De a 100% aszfalt az bíztat
pf, délutáni 3000.. a harmadi menet után leforultam a motorrról... pedig nem vagyok puhány..
Szerinted nem sok a napi jegyért 5 rugó? Bár ha annyit megyek amennyit akarok....
nekem ahogy lekoppan a lábtartó onnantól van még 0,5mm a majréból tudom mert a jobb majrécsíkommal küzdeni kellett hogy lejöjjön de nyertem
Nem csak a váz volt pálya gép....1szer ültem a vázhoz tartozó pályamotoron is de az áááá....az 50ccm volt 130as végsebesség meg iszonyatos gyorsulás...nuku ülés...beépített lámpa, betolás meg ilyesmi....ja meg persze 16 literes fogyasztás....ja meg 2havonta dugócsere...de ment
lábtartópöcök csak dísznek van. mi öcsivel szikráztattuk a lábtartót.. simán leért és még van a gumából.. és sima uccai gumám van..
Uhh megveszem a térdvédőt és akk mehetek is Bár gatyó még elférne a berikhez, de 80rugó
menj ovatosan és akkor nem lesz gáz
Lécci nézzétek már meg ezt a linket, és alkossatok véleményt róla!
THX
ez a kihegyezett gépekhez hozzátartozik...bár az uccai változat nincs annyira kihegyezve
Én nemrég ültem egy tzr en de nem újon hanem kb 94esen(tz 50 pályamotor vázban volt a tzr motor)....hát mit ne mondjad jobban ment a volt af1emnél meg minden 50es motoromnál...mondom de fasza gép...a gyerek 2 nappal később mondta h ketté tört a 2 gyűrűje meg a dugó teteje letört....mondom fasza.....de azért nagyon ment a gép
De ott nemhogy homok vagy fű van, ott gumik magason mint gokartpályákon, és ha esel abba repülsz és ha már választanék inkább fű mint gumi!

Várj linkelek képet!
TZR kell oda...topspeed (ott) 80 mintha a tüzérkének csinálták vna ezt a pályát
ja értem köszke...
szerpentinre jó az de mondom ez is csak olyan szabály mint az smkpsoknak a 40...de a kutyát se érdekli
van egy kis bütyök amivel megvan toldva a lábtartó hogy az jelezze ha vége a guminak ha kicsavarozod akkor nem jelez--vagy megérzed vagy kenőccc...nekem ben volt a kutya se foglalkozott vele