Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én most adtam be a motort szervízbe kormány csapágy csere meg a váltokarnál a szimering könnyezik szoval az is csere , ja meg lesz még rajta cserélve sztender rugó, mert megnyult aztán leeseik . 16.-án hozzom el a motort ha minden igaz, de még ez a dátum se 100% attol függ mikor lesz kész! Amint elhoztam a szervízböl írány a pálya és odda tartogatok egy kis meglepetést!
cbr125-girl holnap délután vagy este legyél fent msn-en a balatoni túrával kapcsolatban.
és neked lett vmi bajod?
nemtudom de azért annyira nem vok magas h egy srácnál magasabb legyek:D akk az illető elég csöpp emberke lehet:D
cserélni akarom az idomot nem komplett fejidom kell ,hanem a jobb oldali ahol az index is van ott karcolódott meg a lámpánál az ha jól tom 15ezer. a lábtartó 15 az 30 fékkar 5000=350000 meg a dobomat sajnálom azt is meg kell javitattnom mert karcos lett meg behaorpadt
Hát nem tom, a fejidomnálvolt egy 8centis repedés a visszapillantófelett, azt 4ezerbe csinálták meg... (bár ismerős volt)
Ja...2cm-enként kb 2ezer vmiennyi és nem is szép...

nekem 1 kis összeillesztés menti repedést kellet heggeszteni (stoppie-nál durván lecsapódott a segge a mocinak és az olajtartó könnyezni kezdett), olyan 3 perces mutatvány és nem akarta elvállalni a faszi, neh meglássuk mennyi időbe sem kerülne neki...aztán mondtam, h ajánljon 1 másik műanyagost, majd rögtöbn elvállalta
Hát nem tom sztem annyira nem vészes... Pár ezer forintba kerül...
UUU!

Sztem sok, én csak annyit mondok, h ha műanyaghegesztecc, akkor járd körbe a témát, mert az k*rvadrága! Szal lehet, h 1 kisebb idom olcsóbb, mint +csináltatni!

Amúgy sztem Rocky +mondja neked fejből az árakat!

Balu
ja ha kérdeznétek akkor mondom hogy megcsúsztam a kavicson és beszitált a bőrruha meg pont nem volt rajtam majd képet rakok fel
Hello sácok most borultam nemrég kedden. a motron lett 1 kis kár .index ,fejidom.lábtartó.azt szeretném megtudni, hogy mennyi lehet ez a kár?
na lovak a lábak közé aztán hajrá

kaaaaaaa dzsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
akkor jó munkát! vacsorára megyek
Szakács vagyok és főzöcskélek
Holnap délután leszek!Ha valaki keresne!
köszi édes
jó nem tom mit csinálást neked
pusssy
Na mennem kell további szép napot mindenkinek!doky neked meg jó fényképeszkedést kívánok Pusssssssssssssssssssssssssssssz
végölis jó vastaga az a kipuffogó ! (bocs a hülye viccért)
amúgy ha hozzámköltözöl lehetszas barátnőm !
Ha nincs háza,pénze az sem érdekel csak motorja legyen
látom te sem az anyagiakra mész ......
Mai napig azt mondom hogy csak motoros pasim lesz mert pont a motor miatt szakítottam a volt pasimmal mert mindig nyekergett hogy miért megyek állandóan a motorors haverokkal aztán ebből elegem lett. ha nem találok akkor egyedül fogok megöregedni de akkor is vén motoros picsa leszek Legalább a vasamba nem fogok csalódni
köszi ari vagy de pont azért nincs pasim mert csak ezt veszik észre rajtam Igaz most udvarolgat egy honda 600-as de nem tudom mit évő legyek
engem nem lehet rábeszélni semmire ha nem akarom Ha döntök az csak az én döntésem lesz mert csak magamat tudom lebaszni vagy esetleg dicsérni hogy jól döntöttem-e vagy sem.
egy ilyen helyes lányt miért zavarnánk el?
Nem rég regisztráltam csak magam mert nem akartam hogy egy kakukk tojás legyek köztetek mivel nincs még mocim de gondoltam megprobálom hátha nem zavarnak el a sunyiba