Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csajok között tényleg te vagy az akire fel kell nézni!
miért van az hogy a nők nem nőnek olyan magasra mint a ffiak?
én nem akarlak rábeszélni semmire a te döntésed de ha a barátaidnak nagyobb vasai vannak akkor úgy tényleg gáz hogy mindig rád várnának... legalábbis engem zavarna/zavart
na meg mikor holmi fostalicska autók otthagytak.. akkor betelt a pohár

mostanság ez már nem fordul elő
ha régebben is olvastad volna a fórumot akkor tudnád hogy még a CBR en bele is mélyültünk..
amúgy Vikkend házikónál csináljuk a képeket (csajos akarja feltenni vmi szépségversenyhez) szóval nem fog zavarni senki
akkor fontolóra veszem a tanácsod nem akarok rosszul dönteni
na jólvan legyetek jók én emntem vissza motoros talira csak fürödni meg kajálni jöttem:D jóklegyetek sziasztok
hát sztem magas vok mert sokan ien 160 cmek:D nincs igazam?:D mármint csajban:D veletek már nem versenyzek:D
Az jó!Csak nehogy túlságosan bele mélyüljetek Bár ha olyan helyen csináljátok akkor a szabad ég a legjobb Na de elég ebből elvégre motoros forum ez nem szex
jó magas vagy
félre ne értsd nem akarok beleszólni semmibe de ha a válasz erre gombra kattintva irnál akkor sztem az sokkal jobb lenne mert ha többen vagyunk itt akkor nem keveredik össze ki kinek ir!

de ez csak egy észrevétel ha neked jobb igy akkor igy irj!
én nem vok egy alacsony teremtés:D 172:D
akkor kimondottan lebeszélnélek a CBR ről! gondold el elmentek túrázni mindenki megy 160-200 meg afölötti tempóval te meg 130 al kullognál hátul?

egy ZZR 400 as vagy 600 as kell neked! árban hasonlóak mint a ksi CBR
vagy egy 250 es ZXR (az kisebb testű)
ühümm
A csajodról készíted a képeket?
még nagyon gondolkodóba vagyok de megfontolom a tanácsod!Mert akárhányszor haver mögött ülök 200 alatt sose megyünk Na persze csak ott ahol lehet de imádom a száguldást
én is megyek lassan F1 et nézni a csajoshoz aztán eroticke motoros képeket késziteni
Neked is cupp zolee lassan nekem is készülödnöm kell a melóra
kezdhetsz 250 essel vagy 400 assal is nyugodtan!

ez a 125 ös hidd el 1 hónap múlva már kevés lesz! én tudom nekem is volt! 2 dolog miatt hiányzik csak : rendszám,fogyasztás!
Na megyek eszegetek valamit! Jók legyetek! Cupp Viki
nem amiatt alacsony a gyorsasági mert alacsony emberekre van tervezve!
hanem igy jobbak a menet iletve a kanyartulajdonságai!

látnád szegény bnőmet mikor felül mögém az endúróra! nem irigylem!
igen az jó!Mert nem biztos hogy 125 köbcentivel sokáig beérem Majd meglátjuk még nagyon az elején vagyok
ez a fos a hónapot nem nézi csak az évet! nekem is szeptemberben van a szülinapom de januárban már 22 éves voltma sportmotoron
Az a jó hogy gondolnak az alacsonyabb emberkékre is most néztem az adazomat és nem tudom miért írtak 26 mikor még csak 25 vagyok ne öregítsenek már
a nagy köbcentis gyorsaságik sem magasak! egy 1000 RR ről is leérne a lábad hidd el!
Értem de pl mostanág már sok mocin meg lehet csinálni hogy megültetik a futóművet centikkel. Direkt ilyen alacsonyabb csajoknak az szuper
cbr125-girl!
Te hány centi magas vagy?