Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hmm...nekem elvették a jogsim kb 1-1.5 hónapja de az utóbbi 3 napban elpattant egy ér a fejemben...eddig bírtam ki motorok nélkül...akkor gondolom milyen lehet nektek....és ma még az is felmérgelt h a kimentem az utcára a házunk előtt meg pont ment el egy cbr1000 trikolor és egyből 1kerék meg minden a mögötte lévő gixxer meg powerslide ..............de már nincs sokt hátra és jön a Cbr125R
És esetleg ha lenne rá valami igény egy ilyen házibajnokságot (akár hungaroringen, mert az olyan központi hely) nem lehetne szervezni? Csak széria, cbr-ekkel menni? Vagy mindenki féltené a motorját?
Esetleg egy cbr 125 találkozót is össze lehetne hozni valahol ahol az ország minden részéről össze lehetne hívni embereket... Ha szar az ötlet nem kell leugatni
Legelább van célod!

Nézd a jó oldalát is! - én is így vagyok vele, mélyet sóhajtok, mikor jöd 1 Duke és tovább megyek
Gratulálok...szép volt!Csak így tovább és persze balesetmentesen!
Én nem megyek férjhez többé!Ugyanis már voltam férjnél de elég is volt
Sajnos még a motor élményeimet nem tudom ecsetelni max amikor haverral mentem
úú, istenkirály! azseosemárt.. irigylem a férjedet majd..
szakács vagyok
vykee te konkrétan mit dolgozol? (hamárennyiszóesikróla )
Sziasztok én is újra itt.
és a lényeg! mennyi píz lenne?
Granulálok az eredményeidhez!
(Amúgy hány körös a verseny?)
héj, rocky! mivel vágod, kicsinyíted a vidiket?
Nya megjöttem! Tyű mekkorát motoroztam
Késöbb jövök!
Jó pihenést neked Én már azt sem tudom miaz hogy nyaralás Én max a járda szigetekre megyek
Sztem ezt nem az erő miatt veszik, a simson is nagyon állat gép, mégisincs benne erő! Szal, kinek mire mit...
Hát én sem motorozok egy idelyig a kormány csapágy csere sincs meg egy perc alatt sajnos ! Addig meg kint leszek Horvátba pihenni egy hétig aztán mirre vissza jövök remélem már mehetek érte ez kb 16.-a! A Derbi? Na az meg egy mássik törtrénet!
szia Doky!
Na jók lettek a képek
Én meg dolgozok mint az állat itt a szezon Úgyhogy nem vagy egyedül a nyál csorgatással
Gratulálok!
http://www.kepesmotor.hu/honda...


50 es 4T ! ebben aztán van erő!
Hát én sajna nem...nekem még nem jött össze rá a pénz Kénytelen vagyok, a tanulmányaimba beleölni...szal nekem marad az olvasás, meg a nyálcsorgatás
Merre jártok Mindenki motoron
grat amúgy az eredményedért