Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát igen Nem állhatok mindig padka mellé Vagy ha esetleg majd a főuton tépek megállok a lámpánál és betámasztok két kocsi közt a lábammal
Csak sajna szegényem rákos és most már az utolsó stádiumba van.Már nem ülhet motoron.Kettős látása van.ő 51 éves vele szerettem meg a motorozást.igaz neki chopperja van de az is jó volt.Minden nap mentünk gurulni.A haverjának volt egy suzuki 650-es arra felültem és azóta csak a gyorsaságiak érdekelnek Voltam pesten is amikor volt a motoros demonstráció
:) csak így tovább :)
Na látod megy ez. Én mentem nagyobb mocikkal is menet közbe ugyan olyan mintha simsonnal mennél. Csak mikor megállsz akkor lehet bibi a megtartással
Van egy haverom a ki tanitgatott simsonnal!mentem a tanyáján körbe-körbe és volt egy élesebb kanyar na én okoska kuplung be húz,fék.És ahogy kanyarodttam túl nagy gázt adttam neki a hátsó kerék kipörgött a fűves részen de megfogtam a motort!Azt mondta a haverom hogy belölem jó mocis lesz mert nem pánikoltam be hanem megfogtam a mocit egyenesbe raktam és már mentem is
Ja végülis megértem ha így gondolod, én is így gondolkodtam annak idején mikor a 125-öst megvettem...
Úgy gondolom amikor már kellő képen érzem a vasamat és azt tudom mondani tudok mmotorozni na akkor tuti lesz egy nagyobb gépem
Háát szerintem is kezdő mocinak bőven elég lesz neked...Bár szerintem nagyobbal is elbírnál simán
Azért gondolkodok egyenlőre csak ebbe 125ös-be mert alacsony vagyok és szerintem ahogy olvastam a leírását könnyen kezelhető.És pont jó egy kezdő motorosnak Egyenlőre szerintem nekem elég lesz
Jaa értem
Azt máshogy bőgettem meg.Sétáltam a főut mellett és jött egy hayabusás srác hátra néztem és mutattam neki huzza meg a gázt!Ment a felező vonal mellett hirtelen berántotta felém a mocit és oda pörkölt Nagyon király volt na meg persze akik jöttek mögöttük azok se hagyták ki
Sírt a kezed alatt a gép?
ilyenkor kurvára szeretek sétálni mert rengeteg mocit látok Múltkor egy hayabusást bőgettem meg nagyon imádom a hangjukat!
Itt ma 14:00-től autós tali lesz Szombathelyen. Lehet el kellene mennem...
ráadásul keresnem kell egy másik albérletet mert eddig anyámmal meg az iker bátyámmal laktam együtt csak sok dolog miatt külön kell hogy menjünk.de nem is bánom legalább egyedül leszek és nem zargat senki
ja de itt a közelbe még véletlenül sincs egy se...
ezért szar a vendéglátás!
ma is van egy mocis találkozó és nem lehetek ott Tele van a tudatom
Az tényleg kellemetlen
olyan rossz hogy nem sokára mehetek megint melózni
Szia
Itt
hol vaqgytok?
Szasztok mindenkinek!hogy telt a tegnapi nap?
nm am a kormánycsutka eltört vagy elhajlott? nem lehet visszahajtani?