Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy ide is megérkezdtek végre a 07-es cbr-ek! Szépnek szép, de a fejidom valahogy nem teccik! Kinézetre tökéletes, de a plexi kicsi és lapos a hajlásszöge, melessleg fekete lett, és az mőgé már tényleg nem lehet bebújni! Megjegyzem a régi modell plexije mögé se egyszerű a mutatvány! Az hogy szélesítették a fejidomot az teccik
0,2 Le-t kurva ügyesek vagytok ha észrevesztek! Amúgy az uj cbr 3 kg-al nehezebb is lett szal elég csak számolni....
ÉS szerinted jobb mint a régi teljesítményre?
Na megvolt az 1000-es szervíze a CBR-nek!
Bent votlam, amikor csinálták, a lényeg, hogy szinte minden más a régihez képest, még lehet a műszerfaltartó konzol is, de ha le akarod szedni az oldalidomot akkor le kell szedned a fejidomot is.
Szervízelése macerásab a 2007-es változaté! Még a légszűrő is már méretű, a blokk is és a felfogatása is és még lehet a váza is, a szelepfedél is!
Kipróbálta az egyik szerelő és szerinte sokkal nyomatékosabb alul is az új és precízebb mindene, az alapjárata nem olyan köhögős, meg gondolkodó. Az olajcsere után még tisztább a hangja a kipufogónak!
Holnap ki jön Kunmadarasra?
Oksa! Aludj jól
Rocky, ha tudok menni, majd csinálok sztárfotókat...
Ja én azért pihentetem mert porzik a tankja
Sajna lassan mennem kell de jövök holnap reggel is Szép álmokat
Azt is kell néha de nekem csak akkor fog pihenni ha rossz idő lesz
Hát ja meg kell gondolni kinek adunk kölcsön Én ma nem mentem a géppel. Ma pihent
már nekem is tele van a tudatom mert tök jó lenne csak haza jönni és már pattanék a kicsikére!
A hülye agyammal adttam kölcsön lovét,de megbíztam benne erre baszik vissza adni! Ebbe az a méreg hogy abból kezdeném a jogsit
Inkább majd a saját mociddal
Egy kalappal Cimbi! Szorítok és ha megvan a végeredmény a minimum,h felhívsz! Csók a pit Babe-nek!
Már jó lenne valamelyik haverommal gurulni
nekem csak a sok meló jutott!
Velem? A szokásos unalom Veled?
Köszi!Mi van veled?
Megtörtént
oké!Jelölj be!
Várj megkereslek iwiw-en
Szia!Már hiányoztál
Hali!
Én itt vagyok
jó estét mindenkinek! végre megint itt!csak sehol senki