Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Asszem egy horgászbotot is felspárgázok a motorra és kerítek egy sárga műanyag vödröt is amit a kormányra akaszthatok, így teljes lesz az összhang
majd karjelzéssel indexelek mint a simsonos papák
Ja, kitépem az indexet a picsába gyökerestűl .
azért ez könnyen orvosolható:)
Annyira király hogy pont a verseny elött egy nappal kezd el szarakodni a motorom Sokáig éljen Mörfi papa!
Zárlatos lett a baloldali indexem és hazavágja a biztosítékokat... juhiiiii

A vLado kipuff nagyon jó, csak nem a legolcsóbb és sokat kell rá várni mire elkészül.
mindenkinek további szép napot és jó mocizás én meg a konyhából hallgatom a darazsakat
zol2891!
Szia ennek örülök hogy megtaláltál akkor ha gondolod jelölj be!Sajna már tépnem is kell melózni de holnap délután jövök
mennyiért?
és mi a bolt neve?

Thx
Hali!
Bírja még a gép a 130-at?
hát én itt székesfehérváron motoros boltba:D
én haveromnak is az van, és szép hangja van...
Hali!
Viki tegnap megtaláltalak iwiw-en
Hali!

cbr 125-girl
Hol vetted a felni csíkot a vasra? Csak mert az én ciberremre is kéne és láttam hogy a tiéd fényvisszaverős!
Előre is köszi!
Jók legyetek sajna mennem kell de ha lesz időm még késöbb vissza nézek
A Martin dobról csak annyit, hogy haveromnak 2 éve az van 1000-s SV-n, és semmi gondja nincs vele... szép tiszta a hangja. Csak jót tudok mondani róla...
Sziasztok!na végre hogy itt vagytok
Akropovich Yoshimura
miért?
Nagyobb gépeken szép hangja van...
hello mindenkinek!
nem tudna valaki jóminőségű dobmárkát?eddig a martinon gondolkodtam,de nem lettem meggyőzve!köszi!
Az tuti mert addig nem nyugszom!
Majd lesz motorod ;)
Én most elmentem olajat venni vasba...
Pás
comorúvagyok mert sehol senki
FireBlade!
Az tuti hogy ízig vérig motoros vagyok csak még sajna nincs motorom egyenlőre utasként élvezem a motorozást! de nagyon sokszor elmegyek a tűzóltoság felé és mindig megcsodálom azokat a gépeket amik ott szoktak állni!