Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocs ha nem ide illigk ez a hozzászólásom de nagyon happy vok!hogy holnap már kezdhetem is a rutint!
HALI mindenkinek 2 hete indultam a1 es jogsira!ma voltam kresz vizsgán és sikerült!:):) nemrég hivott az oktatóm hogy holnap kezdhetem a rutint!és remélem augusztus elejére meglessz a jogsi és akkor veszek 1 motort is!:)
enyémen is brutál fék van és nem csavarodik sehova a váz
Nem mert a térdemet még nem sikerült leraknom és egyébként is eddig ez az egy normális kép készólt rólam. Majd talán holnap este már lesz valami jobb is.
Rocky! Nem tudnál esetleg olyan képet feltenni amikor normális bedöntöd a cbr-t?Térdig,lábtartóg?
A teljes elsővilla CBR a kormánnyal együtt. Viszont a hátsókerék fordítva van rajta. Gondolom a lánc a másik oldalon van a simson-okon.
nem nagy cucc kicsit széjelebb feszíteni azt a brutál lengővillát
Ez nagyon kemény!
Másfelöl ciki is hogy a CBR kerekei passzolnak egy simson-ba
ezzel csak az a baj hogy gyenge a váz, bár legalább jó fék van rajta, csak ki tudja mennyire csavarodik a váz...
Ezen csak akét kerék meg az első villa cbr? Vagy még van más amit összeszedett hozzá a csávó?
Arata, Moriwaki, Arrow, Remus...
Állítólag a vLado is jó, meg a Bódis is...
bátyámé is egyszer csak gondolt egyet és nem indult többet(azir rs 125)... mentek ringre és ahol taliztak ott megállt... később kiderült h a gyujtás érzékelő szenzor meghalt... ugyebár apriliaban olyan jok az emberek h vagy 1.5 hónap alatt silerült is behozni olaszból azt a kis szart.... de mostmár azóta nincs semmmi baja:D ja amugy ha érdekel vkit most eladó:D mert lecseréli r6ra....
Csak aprilia....
Haza kellett tolni.
meglehetősen kínos.. tök behalt, vagy csak nem 100?
Valami megadta magát az RS blokkjában és ugyebár nem túl régi RS-ről van szó. Ezért ért mindenkit meglepetésként a hír.
Pap Csaba Csongrádon lakik, Tel: 06-30-391-98-30, ja és 5hét kb!
Nekem mindig akkor szarakszik az indexem, mielőtt elmegyek műszakira. Mászaki napján sose működik, de érdekes mód 1-2 nap, és megjavul magától, és újra villogni kezd... egészen a következő műszakiig
Ez legyen a legnagyobb baja az elkövetkezendő 20 évre
mi történt tyt-tttel?
Helló!

Száguldozó, hol vetted a Raptor kipufogót?!
Tudom, olvastam sajnálom
a kosárba meg kutyát, labda sisakkal :D

Rocky, télleg ez legyen a legnagyobb bajod, az én moccom most nagyobb szarban van
inkább a fejidomot szereld le és a helyére valami jópofa kosarat rakj