Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted?
mi van eltüntetek a rendszerbe
mi gyönyörű
nagyon vicces vagy motor ügyben még nem döntöttem
Jujj dá gyonyorú
döntöttél már motor ügyben?
nincs
Szevasztok!Van itt valaki
a helyes válasz Rockyé :)
de a BatMoto sem rossz ötlet
kell nekem egy 2007-es pályaidom! Valaki segítsen plíííííííííííz
Aham, köszi.
A lámpa alatt egy kis műanyag burkoló és merevítő elem.
Ez miez?
az is lehetséges...
Honda CrazyBatmanRacing 125
...mert ez a BatMoto-ból van...
kis képen olyan mint a batman jele
nem kell vkinek egy ilyen ingyen elvihető CBR darab? ennyi maradt a motoromból
pontosan....de akárki akármit mond mindig a motoros lesz a hibás és a motoros az rossz ember....én írtam ios a fókusznak mikor volt ez az egész ügy h köszönjük szépen a motorosok nevében h "köcsögnek" állították be őket....pancserek a fókusznál
nem mondtam..., csak van egy pár állat akik úgy mennek... nem kell akarnia hogy öljön...
Kicsit nőjjetek fel... De ha egyszer valamelyik családtagod véletlenül balesetet okoz, akkor gondolkodj el a saját szavaidon... sosem tudhatod...
ezzel most szinte legális lesz a gyilkolás?...szerintem ez se jó megoldás mert akkor majd én is kioltom más életét megkapom a kicsi büntetésem és boldogan élek tovább a családommal....és tudom h rossz ember vagyok de akkor is én a bosszu pártján vok!
Te tényleg azt gondolod, hogy akik balesetet okoznak, azok úgy indulnak neki az útjuknak, hogy gyilkolásszanak? Normális vagy?
és utánna megint beül egy autóba, vagy ráül egy motorra, és megteszi mégegyszer...
Szerintem kicsit higgadjatok... Ez nem vezet sehova...
Ha mondjuk egy hozzátartozóm meghal egy balesetben, akkor nekem jobb attól, ha a baleset okozója is meghal? Ettől talán visszakapom azt, aki nekem fontos? NEM! Csak egy másik család is megnyomorodik lelkileg... Higgyétek el, nehezebb egy életen át cipelni egy lelki terhet, mint odaveszni egy balesetben és annyi...
Aki hibázik, kapja meg a büntetését, de attól senki se lesz előbbre, ha mindenki meghal egy balesetben...