Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok skacok újra a színen vagyok!
Multhét pénteken este 10:30 körül rendeltem meg, tehát a hétvégét nem számitva 3 nap, de azt írják a honlapukon h 2-10 nap között kiszálitják a csomagokat!
De a Vladó dobtol is szép a hanga!
Raptort ajánlom, az ennyém trioval karbon és gyönyörű a hangja, de van fent rola videom és 47 ezer volt!
hm ma az első vok kivételesen:D hnap nem meek melózni
Hát nem is tom azért az se kutya de 1szer ültem egy 900rr 94es limited edition-ön amin gyárilag 95ös idomszett és gyári rendszer volt(nem tom h milyen) na azóta valahogy nem tom elfelejteni(senkit se térítsen el h 94es....nem venné észre senki se rajta)ennyi
okse köszzi
Majd Rocky úgyis ideírja jól, neki mennyibe fájt...
végülis nem muszály akra csak vmi h legyen vmi szép hangja:)
Rockyt kérdezd :)
Olyan 40-50között volt neki a vLado asszem
*nemtudjátok
hali
nemtudjárok akra dob mennyi a kis cbrre?:) és a rendszer?:) előre is thx:)
Hát én nem így vagyok vele teljesen. Hátul a kapaszkodó alatt repedt meg, és ahogy használtam a mocit, közben észrevettem, hogy nagyon vékonyan tovább indult a repedés, és már majdnem kettévált az idom jobbnak láttam szépen megcsináltatni.
Szerintem hülyeség az idomokon javítgatni a sérüléseket. Powertape rá aszt kész.
Csak ez a kis kijelentése, hogy " megjött végre ma" arra utal, hogy nem most rendelte meg, aztán kellett várni elég sokat . Amúgy én is megrendeltem tegnap reggel. Volt egy kis idomsérülésem a jobb hátsó farokidomon, aztán most az az idomom csináltatni van, és darabokban áll a hátulja, és úgy vagyok vele, hogy majd még kicserélem a szűrőt is, és akkor majd összerakom az egészet egybe, és nem szeretném ha nagyon elhúzódna a dolog.
abból a webáruházból amit múltkor neked is belinkeltem
Honnan rendelted a légszűrőt?
Én meg megrendeltem a magasabb lábtartót Tomiboy-tól. De szombaton a versenyen sajnos még a gyárival kell mennem majd. Viszont a fékpedált legalább visszahajlította a helyére.
Ma ahogy jöttem haza Pesterzsébeten találkoztam egy gsx-r400-asal aki csak leset milyen nagy a hagja a cbr-nek , többször körbe nézet nincs-e a közelben valami nagyobb moci ami adja ezt a hangot!
joo, de ezek a gépek gyerekeknek, lányoknak, és oylan kezdőknek készültek, akiket hondáék később is élve akarnak, h vegyenek még motort később is.. szal én pl 16 évesen nagyon is szerettem volna egy olyan motort ami "csak" ennyivel megy mint ezek.. plusz szvsz a motorosok 90%-a nem tud 30 lóerőnél többet teljessen kimotorozni, szal.. megnézném a sok műmájer 100+lóerős motortulajt, egy 125-ös versenyző ellen.. szal a kis cébéer szerethető kis motorka, és ha tele lennék tuti vennék egyet városba nyúzni, meg asszonynak..
mma szerelőtöl elhozva a gépet, megeresztettem 180-ra.. lassan járatódik össze a sok állás után..
Ja amugy a bukógombám is meg van már!
Rocky megjött végre ma a K&N légszűrőm és az RK láncom! Nekked is kikelett szedned a láncbol néhány szemet ? Ma sajnos nálunk most esett az eső , de holnap munkába menet majd figyelem változott-e a motorom!
Persze, nem tudtad, hogy kijön 3 literből is? (alapjáraton 10 percig)
akkor miért K7 mellett állsz?

Amúgy örülök, hogy egyetértünk :)
De, Nr750 és Rvf750 foreva, ezeket leszámítva marad a 954