Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez is teljesen igy van...egyszer faternak elmeséltem h kihajtott elém egy kocsis és még engem szidott le h miért nem vigyáztam ..........
úgyis mindig az ártatlan szívja meg...
Ez teljesen így van FireBlade!Szemet szemért a k**va annyukat!
nincs nagy pörgés..
Nekem akkor is jó lenne egy
Ha másnak nem is kell, van egy 55ezer €-ért német piacon
Blade, a kábelezés kínai.....szar is.
pont ez a 10 milla
vegyél. mi tart vissza?
abból két Bimotát is lehetne venni.
ja, amíg mást nem bánt az ember, annyit vállal amennyit érez..
Szerintem nem ez a megfelelő megközelítése a dolognak. Én úgy gondolom, mikor mindenki elkezdte ezt a hobbit, nevezzük életstílusnak, mindenki tisztában volt a dolog komolyságával, veszélyességével.
Én ezt így gondolom.
(De amúgy értem a "poént")
Sokra mész vele... Ha záróvonalon átjönnek eléd, és frontálba kikapod (hiába mész megfelelő sebességgel) úgyis nyekk lesz. Nemegyszer előfordult velem is, meg szerintem mindenkivel. Aztán jön a kresz árnyoldala: nem a megfelelő sebességgel ment a motoros, mert úgy kell megválasztani a sebességet, hogy minden váratlanul felbukkanó akadály esetén is meg tudj állni. Szóval mehetsz 20-al is, ha belédmegy egy körbecsövezett kamion, vagy dzsipp, akkor baszhatod a 20at. Menj 220al, hátha megdöglik az autós is
Szemet szemért...
igazad van:(
+van
pontosan igazad.....
BAzzeg! én ezzek után nagyon visszaveszek a tempóból mert azért ez durva amenyi motoros meghal szerintem ezzen gondolkodjon el mindenki!
kykee! neked 3 haverod is meghalt motoron? részvétem
az nr a valaha gyártott egyik legjobb motor.. ú ha lehetne egy oylan..
Az ugyan nem kínai :) Ha valamit, hát az NR-t tutira Japánban szerelték össze.
Amúgy a Honda nem gyártat kínában semmit. Olaszban, meg Japánban szerelik össze a motorokat. Meg talán USA-ban is.

Amúgy Zsebynek télleg van NR-e. Igaz csak 1:32-es de akkorisvanneki
Sanyika,ne mondd meg hogy ott van a garázsodban,mert még a végén mindenki akar menni vele egy kört!Szerintem tök jó gép!Csak kár hogy Honda,meg ráadásúl Kinai!
Kb. 12 cm... Én tudom, itt van a TV-men, igaz, Blade?

Köszi szépen!itt aztán van adat adat hátán!