Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem...egész egyszerűen nem vált be..pont amikor kínlódtunk vele itt vmelyik nap,hogy lemerült az aksi(jelzem..annyi nem volt benne h a led visszajelezzen)---kicsit komoly...
szóval próbáltuk betolni és nem akarta bevenni az 1-t...
persze gondoltam én nem is azért írtam....am a váltó az néha kilöki a sebességet?mert akkor lehet h még nem kopott össze...ha az akksi lemerült akkor az a baj h a vadonat új akksit fel kell tölteni 1szer eleinte valamikor...
hát...van ilyen....csak tudod marhára idegesít ez az egész,azért vettem ezt mert én egyáltalán nem értek a szereléséhez,gondoltam egy újjal már csak nem lesz baj...hát ez van...mondta a pasas,hogy van ilyen h gyártási hibás egy-két db...na kösz...:) ez az én szerencsém.

...ÉRd
dingo haza vitte a zsir új mitoját a szalonból...jöttek az emberkék megnézni...nyaknyak nyyyaaak...hát bizony nem indult akksi...ki is cserélték neki gariba szal ne aggódj hová valósi vagy?
áá...nem...pont most lépte át az 1000-t,így amúgy is kellett volna vinni kötelező szervízre...most lesz cserélve az olaj is egyúttal
hát igazából ott kezdődik h totál szar az aksija...pont ma vitték el(még szerencse h garanciás)az utóbbi néhány napban csak úgy indult ha tologattam....hihetetlen..zsír új motornál...
a szivató sem jó...és időnkét a váltó is...na mindegy,nem is húzom fel rajta magam.
Baj a cbrel?esetleg ha nem volt benne olaj cserélve !Télleg mi a baja?Am szerintem jó kis gép!
miért mi a baj vele?
Sziasztok!
igazából nincsenek cbr-s ismerőseim ezért írok nektek...
tavaly vettem egy kis 125-t,és kiváncsi lennék h nektek mi a véleményetek róla...
én rendesen kifogtam,ahhoz képest h teljesen új volt...na de mindegy
köszi!
hááát...tudok
Hali, ismersz olyan emberkét Karcagon, hogy Csiki Zoltán? Ha tudsz róla vmit msn-re légyszi gyere fel és kérdeznék pár dolgot.
lehúzzákot akartam irni csak felcserélődött a 2 betű
tök mind1 90 percet sem igen mentünk! volt mikor 30 perc volta két óra

sajna ez van oktatóéknál!

úgy elhúzzák az embert ahogy nem szégyellik!
de legalább 2T volt
hivatalosan 1 óra csak 45 perc asszem...amikor én voltam 2 MZ-re voltunk vagy 5en
ha nevetni akartok egy jót nézzétek meg az új videóm
hát jah én is befizezzem még Ak ra a sok pénzt azt vagy 2 órát vezettem le a sok helyett ! persze az a2 óra sem 120 perc volt mert itt meg ott megálltunk ezért emg azért...
Télleg nem ártana egy pár kép....

Azóta béke van köztünk...de am szeretünk téged is
még mindig nem raktál fel képet
mert nem írok ide
na mi folyik itt? mi ez a nagy punny?:P
Pfff... Az szép... Nálam semmi ilyen nem volt!
Hát...nálam a kocsit is tolták, és a korlátlant is...2szer vezettem, a lapot alá iratták velem...mind a 10en sok órát, h levezettem és még kérték pofátlanul a kenőpénzt, mert azt mondták, h megbukok, ha nem kenek... , jah és közben emelkedett a tanfolyami díj is persze...ez kocsinál is így volt.

Na...nekem nem kellett több...mondtam, h NEM! MIÉRT BUKNÉK MEG! aztán érdekes módon sikerült, de forgalo melőtt újra előjött a téma, szal akkor sem adtam, de ez már pofátlanság, mi itt folyik Mo-n.

Most is megvertek 1 újságíró nőt, de ezt pontosan nemtom miért, de ez ily ilyen eknőpénzes buli, csak itt több a 0 a számok végén..
sziasztok fiuk!ahogy elnézem nem igen vagytok megint itt.remélem nem én kergetlek el titeket.Csak lenne pár kérdésem jogsival kapcsolatban.