Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50-esről ülsz át 1000-re az aztán fokozatosság!
Sztem jóbban tennéd ha kereskedésbe mennél el kipróbálni ugyanis létezik egy aranyszabály:
"Motorot és Csajt soha senkinek kölcsönbe ne adj!"
nem sokára huznom kell mert jövök melózni de legközelebb is ide jövök mert legalább itt tudok beszélgetni a szenvedélyemről!Sokan mondják hogy itt a környékbe nem láttak még ilyen csajt mint én aki ennyire rajongana a motorokért.Kellenek a jó tanácsok.
azt megnézném
pancser az apád aki megcsinált,te csak szimplán szerencsétlen vagy...ennyi idős koromban már NSR 250-en ültem
hát épp ez az....fokozatosság...arra ott vannak a kis 50esek :)
kereskedésbe nem megyek el,de vmelyikötökét kiprobálnám és meg le is lehet majd fényéképezni engem:Mr2T 4T-én (és nem is akár milyenen)
Sajna van még másból vizsgám ha az meglesz mindjárt kezdem a motort!Sajna még csak utas vagyok de remélem nem sokára már büszkélkedhetek a kicsikémmel!
senki sem fog
Nem tudom mennyire veszitek jó néven hogy irogatok de remélem nem zavartok el!
Bocs de én meg inkább mernék elmenni turázni egy 4Tvel(voltam 2tvel is) mert biztosabb h nem fog elcs***ődni.....am meg h képzeled te azt h bekussoltatsz mást?egyszer szervezni kéne egy túrát ahol mindenki elmenne mr2Thez és elbeszélgetne vele mindenki....kíváncsi lennék az összeszart képedre......pancser
Körgyűrű..... ott 90 a megengedett, ez a motor azt bőven tudja. És köszegre meg sárvárra leugrani ami nekem 20-30 km, meg pancsiringre kimenni nézelődni tökéletesen elég És hidd el motorzni is lehet vele, de sztem menj el egy honda kereskedésbe amikor ott lesz a tesztkaraván aztán menjél vele. A másik meg hogy nem vagyok egy valentino rossi, és itt sztem ezt nem cska én mondhatom el magamról.....megtanulni motorozni vele kiválló! Tényleg ne magdból indulj ki aki már kisgyerek kora óta húzza a gázt, neked persze hogy már kevés lenne, de fő a fokozatosság!
csakis,nehogy mást vegyél
sziaasztok skacok bocsi hogy bele pofátlankodok az oldalatokra csak máshol nem tudok motorosokkal dumálni.Imádom a motorokat mostanába készülök elkezdeni letenni a jogsit és ha lesz motorom az csak honda cbr 125-ös lesz nagyon megtetszett.de ha zavarok akkor eltépek!
körgyűrűn ahol húzni is lehet én azért városon kívülre nem mernék kimerészkedni vele
különben pályán kb 5 éve nem voltam
oké,közlekedésre jó...de motorozásra...ahhoz kellene egy kis kraft is
jól bevált blokk,élettartam attól függ hogyan és hol használod
Hát azért az a legtöbb autó az max egykét audi, a többi elől még robogóval is meglógtam! És ne mondom hogy jó városba menni, sőt utálom is, mert mocskos és befől az agyad, de mégis jobb mint buszozni. Te meg én egy bteljesen más világ vagyunk, te csak hobbimotorozol pályán gondolom...én viszont nap mint nap használom a motort, városba közlekedni abol B-be, és haverokkkal motorzni a környékbeli utakon, körgyűrűn ahol húni is kell neki! Ide pedig elég a cbr.
Jah és a babetta legalább 2t Mr 2t... Az apriliákkal mi a tapasztalatod? Rotax 122es blokkosokról vélemény? Élettartamra mennyit bír?
de mi abban a jó,hogy a városban gyökkentővel mész?meg,hogy a legtöbb autó is elgyorsul melletted?ennyi erővel vehetnél babettát is 50e-ért.
az két hengerese nem?még szarabb,mint a cbr
A hyosung egy testes, dréga gép! Azért az megint egy elszállt valami! Olcsóbb nála a cbr, de jobban is megy, mert könyebb.
Azt nem mondtam hogy nem motor! És azt se hogy azon kívül nem lehet másra használni, és hogy nem nyújt élményt! Sőt ellenkezőleg, hogyha végig olvastad volna a hozzászólásomat, aott pontosan leírtam hogy elsődlegesen én mire használom, és azt is hogy még mire! Például a nyáron nem A ból B-be való eljutásra, hanem, haverokkkal motorzni, szórakozni, élvezni a motort, túrázni és hasonló dolgokra fogom hazsnálni. Aztán jön szeptember és elmászkálok vele suliba, mert másra nem is lesz időm.
ha új 125ös 4tn törnéma buksim lepengetném a juszung gtr 125ösért az 1millát...bár már akkro ott lennék hogy +150,000 és megvan az új rs (500kmmel... )
azért nem motor,mert közlekedési eszköz,te mondtad...nem nyújt élményt,csak Aból eljutsz Bbe
1000 gixxer meg kétkerekű autó...akkor már inkább rendes autó.
jó,de azért a pénzért kapsz is valamit...csak azért vegyek egy Dáciát mert olcsó?
Miért ne lenne motor? Ha megnézed a gsx-r 1000-es sem több egy járműnél, egy közlekedési eszköz! Minden motor az, csak mindenki másra használja!
1,3 millióért motort veszek! Szóval nem hiszem hogy annyira megérné azt az árat egy 125-ös!
Mert az még közel nincsen egy igazi motorhoz, csak kicsit jobban berreg alattad, ennyi! Lehet hogy több élményt nyújt neked, és örülök hogy tetszik neked a saját motorod, hidd el a sajátom is tetszik nekem! Ha te azt az x összeget mondjuk egy 2t 125-ösre adtad ki az a te döntésed. Elhiszem hogy milyen űberfasza az rs meg mito, csak én nem látom reálisnak az árát, mert én tényleg nem egy benzinzabáló fűnyírót képzelnék el magam alá 1 300 000 ft-ért!