Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50ccm és labika úgy el van tájolva, hogy az már nagyon súlyos. Akkora butaságokat hordtok össze, hogy összeomlik a fórum kódja! :)
Nem azért hogy miszterkétütemet védjem, de itt most sokmindenben igaza volt.
Mi ez hogy állandóan szerelgetni kell, meg széthullik meg stb a 2t?
Ja egy 15 éves rs biztos nem a legmegbizhatóbb, de ha egyszer megéri ezt a kort a cbr125, tuti az egy oltári nagy szeméthalom lesz. Ha meg újabb motorokról beszélünk, az 2t full megbizható. Az enyém kapja az ivet elég rendesen, közelitek a 9000kmhez és semmi baja. És gyanitom nem is lesz jó ideig!
Meg milyen 8 liter? az a 8 liter inkább 6 ha hajtom, ha meg nem akkor megáll 5 lityó körül.
ha meg 50ccmnek a motor közlekedési eszköz, akkor vegyen biciklit.

nekünk sokunknak inkább életmód. Meg az életünk része. Meg az örömök okozója (persze más dolgokkal együtt!)
de soha sem eszköz, hogy eljussak valahova! arra ottvan a klimás tömegközlekedés , meg az autó! minek motorozol?
szerintem is az..
kb kimkó szintű
Nagyszüleid nem Letenyén laknak véletlenül?
hali
rég jártam erre hülye melo:S nameg a kresszórák:S na segáz a lényeg h ittvok remélem mindenki jólvan és sokat motorozik:)
Fostos4t! Beszolásai igen unalmassak szerintem motorozás helyett ebbe a forumba irogat mert nincs jobb dolga LOL
ja és szerinte a Derbi motor az egy márkatalan szar
Akkor megnyugodttam tudttam hogy bennetek nem fogok csalódni!De most már tényleg huzok mert lassan elkések!Mindenki nagyon vigyázzon magára!és jó motorozást guruljatok helyettem is!
szerintem azér senki nem fog leszolni mer nincs még motorod és csaj vagy :)
Rider07!Nem vagyok félénk csak nem tudom hogy veszitek ha egy még motor nélküli csaj bemerészkedik hozzátok!De nem kell félteni!Én az egy kerótol kezdve a 200 fölötti sebességbe benne vagyok!
itthon leszabadult a tesóm a gépről és végre mondom akkor válaszolok
ujra jöttem az iwiwen Béressy Viktória néven vagyok
akkor a jövőbeli,tök mindegy.persze,hogy nincsenek ott,sokkal magasabb szinten voltak
sziasztok! van valakinek tapasztalata a Quannon 125 röl? olyat akar a tesóm és nemtudom hogy mennyire megbizható, meghogy mennyire minöségü is ez a kymco márka!?mer valszeg cbr 125 re nem lessz pénze. köszi!
igaz
Látszik mennyire figyelsz mindenkire...nekem MÉG nincs meg a cbr...kb 3-4 hét mulva jön meg mér bocs....de am azt is megnézném.....nekem is volt nagyon sok mocim és biztosra mondom hogy egyik sincs ott mint a cbr.....
Legyél már egy kicsit határozottabb ! mer ahogy olvasom a soraid nagyon félénk csaj vagy
wiwen merre vagy?:)
az 50vesem is erősebb volt a CBR-ednél
Dehogy probléma....várunk...sziaaa
na sziasztok skacok itt kell hogy hagyjalak titeket mert kezdödik a meló de amint tudok jövök ha nem probléma?mennem kell
Szerintem ebbe nem kéne belekeverni a szülőket de ebből is látszik hogy milyen nyomorék vagy....ja és véletlen a 50elé írtál egy 2est !na jó nem ge*izek tovább...egyszerűen huzz át egy másik topikba hátha ott szivesen látják a pof...izé arcod...
Sajna még nincs motorom de azon vagyok hogy legyen!Ha valakit érdekel hogy nézek ki az iwiwen fent vagyok.de majd ide is teszek ha lesz időm.
nem unalom üzésként vagyok itt mert tényleg ez az álmom és mindent elkövetek hogy minél elöbb élvezhessem a motor örömeit.remélem nem beszélek tul sokat!
1000-esre sosem fogok ülni :)
a másikkal egyet értek :)
biztos van olyasvalaki aki nem félti tőlem :)
küldjél képet
1. jótanács töltsél fel képeket magadról és motorodról