Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha gondolod teszek fel képet a hátamrol ha érdekel!
stoppie ha msnen vagy írj már
Mi sem mindig csak lábbol usztunk, edzéseken kézzel is pillangó, gyors, mell meg hasonlok, volt h csak karbol! Meg mindig elöre nyultott kézel usztunk ami megincsak kicsit edzet!
én is kéziztem de csak egy honnapig mert annyira nem fogotmeg (na meg titikban kikeztem az edző lányával aki ennek nem örült ugy hogy menekülnöm kellett) !
na ez nekem mind kínai legjobb kondi elmenni dolgozni :D azért legalább fizetnek
Én nem lábtempózok
Karból úszok ... Ez is hozzásegít. Úszás előtt is szoktam porozni, hogy ne fáradjanak olyan hamar az izmaim... Amúgy 6 éve vízilabdázom. Mellette kéziztem is egy darabig. Amúgy ha gyúrok akkor csak deltázok A vízilabda meg amúgy is a vállakról szól
Mondjuk én deréktol lefelé erösödtem föleg, meg persze a felső testem is , én búvárusztam!
Aha, értem csak kérdeztem mert én is usztam és volt h melette gyurtam egy kicsit . Nem tuddom te miotta vizilabdázol, de én 3 évig verseny usztam nem mintha nekkem ekkora karom lenne !
Semmi komoly. Testtömegnövelő és társai. Ha kox lenne akkot szuri lenne, nem doboz.
Persze van 1-2 cucc. De szerintem ez a minimális dolog belefér.
De van sportorvosim. Meg is kérdeztem. Aztmondta ennyi nem gáz
Nem akkarok beleszolni és nem is beszolni , de mik azzok a szekrény tetején csak nem por ?
Nem tartom magam hűű de izmosnak. Csak xlzx a 40 kilójával aztmondta meg akar verni, én meg megmutatom hogy kit akar ő megverni. Próbálkozni persze lehet

Vízilabdázom egy jópár éve és mellette szabadidőmben eljárogatok kondizni.
Gyuri aztmondta kövér vagyok. Ha ez nála kövérség akkor én kérek elnézést


Amúgy valaki mondta hogy 8kilóért raktam fel a CBR-t és 820 a boltba (a honda.hu-n) annyi az egész hogy 2 lett rendelve, és az 1ik srác meggondolóban van hogy megtartsa-e. Azért ennyi az ár.
400e ft-ért rendszámos DR350-eseket láttam a neten.Amúgy tényleg kellemesebb a 350-eseket terelgetni.
DR 350 400 ért szokott lenni

amúgy meg a 600 asok csak kicsivel tudnak többet "cserébe" viszont 30 kilóval nehezebb meg fé méterel szélesebb! szóval olyat én biztos nem vennék!
Hmmm,annyiért csont gyári DR650R,XR600R,DR350,XT600 is lett vona a neten "hobbycélra".
Bár ez meg egyedi.
aha
"Hobbycélra" 320eft?
hát az lemaradt róla
Jól vetted,mivel látom rendszámos.
kitölthetnéd az adatlapod!
az lesz madj télére! ez kicsit nehéz terepre (120kiló körüli) meg ugye a gumi is csak könnyű terepre való!
500 ? ez "csak" 320

gondolkozok nagyon hogy vegyek mellé egy CBR-t mert ez kibaszott sokat iszik
persze hgoy lehet! ma már semminek nicns akadálya! akármelyik motorosboltba rendelhetsz hozzá akármit!
nekedis:)
Jó éjt!
Pesten voltunk az EVO gyorsuláson!
De nagyobb flash volt az oda és a vissza út! 3an állatkodtunk ahol lehetett!
3ra értünk Veszprémbe és 4 kor alvás!Jó nap volt!
énis voltam "hajnalban" fehérváron:) (10kor) nemvolt perec egyszer emgdöntöttem a 2. utamon de nemlett semmi baja:D rámdölt :S:) meg régebben simsonnal a határban a sárba:D (ne én vezettem) voltál motoros talin?