Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tyűű ! hihetetlen mennyire nem értékállóak ezek a motorok! 2 évesen már feleannyiért megveszed!
120-nál mennyit pörgött?
Haver alatt 130-at megy állítólag, ő 78 kg!
hogy mentél te vele 120at?azt írtad még 1000km sincs benne!ja értem,ilyen szépen bejáratod azt csodálkozol hogy rossz rajta ez az?
amúgy az enyém ugyanez a tipus mint a tiéd...megnéztem a képeid:)
hát megmondom őszintén többet vártam...
120nál már visít...pályára nem i nagyon megyek vele....kell még bele pár km...de azért mehetne jobban is...
És a te súlyod alatt hogy megy a motor? Vagy még nem járattad be ugye?
Na majd ha meglesz légyszi próbáld ki alattad hogy megy, mert van köztünk egy laza 30 kg különbség
azt mondta h most mindent átnéznek...
amúgy jó kis motor...szeretem...az 52kg-mhoz bőven elég:)
szóba jöhet az is,de ennyi km-nél, me ha a zsigulin kijön 150000-nél akkor na, de igazad van
Vettünk egy BMW
Nekem gyanús a fesszabályzó,rá kéne mérni a szervízben.
485EFt
nem ezt pofázom te balfaszlama
te gratz takarodj már...balfasz vagy te hülye seggfej...képzeld el hogy nem mindenki akkora szakértő mint te....épp azért írtam ide ha nem tűnt volna fel (első bejegyzésem)
inkább fogd be ha csak basztatni tudsz.
a kedves érdeklődönek( )pedig válaszolok h mentem vele,próbáltam tölteni,de ha egy kicsit később be akartam indítani megint semmi...a pasi azt mondta h az aksi kuka
mennyibe adtad el?
Miért adtad el? Mi lesz helyette?
Csak nem értem hogy mi ez a smile: Pedig annak idején annyit szidtad a motort hogy lassu meg mittomén! (jó mondjuk dícsérted is, mert nem kímélted a paripát )
Gyorsan frissítetted az adatlapod
lehet hogy egyszerűen csak az akksi szar és ennyi az egész, azt nem hiszem el hogy a váltóval gond lenne
hallottad hogy ment vele, egy-két km alatt visszatölt elég rendesen
Nekem nincs többé cbr, 3 óra hosszája elkelt
nem lehet hogy sokat állt a motor és emiatt merült le az aksi?
neeee....a peace topik nyugalma és békéje meg lett zavarva....neeeeeee
ez mikori CBR?
Martiii van egy olyan sanda gyanúm, hogy benned van a hiba, ja és ki is mondom Balfasz vagy
ők sem tudtak semmi konkrétat mondani mikor feljöttek érte(szervizesek)főleg h akkor persze be is váltott...azt mondták h átnézik és majd kiderül...addig meg...gyalogláááás:)
Te,nem a fesszabályzó szállt el?