Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem egy hét alatt lett + a korlátlan jogsi ! két hétfő (rutin+vizsga)! mondjuk én csak különbözeti lófaszt csináltam
csá

megvettem a kamót két dzsigabájtos kártyával szóval majd azt a progit amit mondtál átküldhetnéd! MSN re már felvettelek !

ja amúgy jártam nemrég a praktikerbe és láttam egy pár dolgot amiból egy nagyon fasza kis állványt lehetne összerakni max 500 forintból! ha minden igaz szerda, csütörtök magasságában összerakom ha gondolod lefényképezem majd neked!
Ezt a srácot láttam Fertőszentmiklóson Drag racen, elég vadálatul ment az aerox, meg az az optika rajta odabaszos kis gép nagyon jól megvan csinálva.
naja..spanglitól leszarsz midnent..legalábis én igen....extől lehet szeretet flessed..meg még ritkán lsd től szeretet haluk...hangulatfüggő
Realbalu,
holnap 1-től kint leszünk a Kakucsring-en! (csak kérted h szóljak ha megyünk, ezért mondom)
hmm....kihalt a peace topik?
Már a mai termés listán sem vagyunk fent ......
nem akarok kötekedni, de a beszívástól nem fogsz senkit se szeretni. az full más. amire te gondolsz, az az "e".
bizony
jaja tegnap beleszerettünk egymásba...
Úgy látom tegnap este nagyon elvoltatok
Sehol senki?
Sziasztok skacok!Végre megint tudok pár sort írni!Mi van veletek?
Ezek lemaradtak:
De addig is lehet segíteni a dolgon:
ezt nem gondoltam volna..szimoval kiálltam volna egy cibber ellen
na srácok mivel minnyá bealszok holnap meg szenvedek a motorért ezért én mindenkitől elköszönök és jóéjt mindenkinek ás láwolok mindenkit
Széles utat
jóötlet .
Nem is rossz ötlet Majd kérvényezem!
keretnek meg rakjunk ki szivecskéket.....
hogy ti milyen hülyékl vagytok....azt hittem h csak én vagyok M.országon ilyen elmebeteg de mostmár örülök
vagy rózsaszín hátteret kap a topic peace topic
Bizony, és következő ember beszól cbr- re a reakció az lesz : Nembaj, szeretlek!
Majd megunják:D
Elolvastad mi minden van benne?
Állítólag van benne valami ducati gyujtás is vagy mittudom én micsoda...
Az erősebb aeroxról sajna nincs képem, csak a majdnem gyári állapotáról, de azza 125-ösöket gyorsul le a csávó, versenyeken!A kész motorrol most csak ezt tudom hírtelen bedobni ami ezen a plakáton szerepel(http://www.egumotors.hu/index...." target="_blank">fekete-fehér aerox) Ebből nemtudom mennyi az igaz, de már nem egy embertől halottam ezeket, biztos van valóság alapja,és én magam is láttam már az egyiket, és őszintén mondom tényleg nem gyenge!
nem.... a motor a 3-4 hét...a jogsi még messze van de mivel saját motorral mek majd ezért csak 30 lesz