Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor tisztelet a kivételnek Biztos rosszul volt összepakolva Nah de mindegy nem az a lényeg benne
mondjuk az egy 250 es vespa...nem egy tömegmotor...azzal már érzés motorozni...
én szerek robogózni...faterét leszoktam nyúlni...120-130al azzal is tudok repeszteni...pillanatok alatt ottvan
De az akkor is csak egy robogó, kicsi a kereke, és ilyen utakon az már elég szar dolog kis hazánkba! Akkor inkább cbr, az legalább motor!
Cbrem eddig egy embernek nem nyerte el a tetszését, báár neki mind1 h milyen motoron ülnék....
Robogóval elmentem suliba, már kapásból azzal fogadtak hogy megjött a kávédaráló, és ez már kezdett unalmas lenni! Elvittem évzárón a cbr-t, 1. Száj táltva 2. Első mondatuk: "AZért ez nem gyenge"
én itt a 125 4t robogóra gondoltam...nem az 50es fosokra
De mondjuk egy 70-es robogó nemtud olyan élményt nyújtani mint mondjuk egy cbr, amin van váltó, és dönteni is lehet!
"Másrészt robogóval előb kiröhögtek"...szal akkor mind2 vel röhögnek rajtad...
jó robogót kell venni...és nem lesz nagy hangja
Erre megint csak azt tudom mondani hogy kipróbáltuk! A cbr kb az első 2m-en elverte mint a fost!
no várj csak az én széttuningolt szinyóm 6ot kajált :)) mondjuk ment is szépen
azért nem mind1 hogy milyen robogó...te észlény...
mennyibe vesztegetnek 1 olyat?
Másrész robobóval előbb kiröhögtek, hogy a város másik végén halották hogy jövök, de másfél óra mulva láttak odaérni
Benzines dologról, meg annyit hogy most az a pár liter ide vagy oda nem oly mindegy, persze ha ilyen 16 litereket enne akkor azt mondom h jó, mert nagy külömbség lenne de igy... Pl.: az enyém is 7 litert eszik, ha hajtva van mégse veszek simson-t mert az csak 3at...
de te 50es robeszt cseréltél 125ös 4tre...
50ccm, szerintem elég sok gyári robesz gyorulja le a kiscirbit mondjuk 50ig, de ezzel én senkit nem akarok bántani.
nézd meg az adatlapomoöon lévő két szörnyeteget na azzal élmény menni
Robogó lófasz egy cbrhez képest erőbe! Vagy feltuningolod, de akor meg 2x anynit eszik mint a cbr! Én tudom, mert 2 év robogózás után cseréltem le cbr-re!
Megint ilyen oko 2t-s hozzászólás volt.....
akkor már elektromos bicikli. pár napja mentem vele, kibaszott jó!
hát igen az elektromos roller az nagy találmány
Akkor az enyém kivétel lesz Mert eddig ne msok baja volt... Meg nem sok rosszat hallotam eddig róluk!
az elektromos roller meg benzint sem fogyaszt
de ez tenyleg erdekes,mindig jottok,hogy keveset eszik...bezzeg az RS...csak mire ti eleritek a 100-at vele,egy RS-sel mar feluton jarnak Balaton fele
mér jön mindenki azzal hogy nem eszik sokat?
jó hogy nem...amiben nincs teljesítmény..az nem fogyaszt...de akinek ez kell,hogy kiröhögjék vele az utcán...az vegye
akkorm ár inkább robogó..ugyan ugy megy..és kevesebbet is fogyaszt
most ha a benzinen akarsz sporolni tenyleg tarjal biciklivel vagy villamossal