Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eskuszom,mar csak poenbol is gyujtok egy babettara es kihivom a CBR-es sracokat egy barati gyorsulasra
Hát az igaz, és más a közlekedés a fővároshoz képest!
Enyhén jobb, de itt se a legjobb!
Csak egy apró összehasonlítás hogy nálunk nem közlekednek ennyire agresszívan mint ott pesten!
Amúgy 2t mort a környezetem miatt s em nagyon vettem volna, hisz a lakótelepen már negy 1x szóltak be a hangja miatt, és közutálat lettem a motorral együtt! Ezért a lakóknak is egy megváltás a cbr
mi is vidék vagyunk, de a robogós hülyegyerekek mellett van rendes vas is szép számmal.
MZ csak a nagyobb falvakban levok engedhetik meg maguknak...inkabb romet,babetta,verhovina
Hát itt nem
hát ja
vidéken már az mz is csúcsmasina
mondjuk azert arrafele egeszen mas emberek laknak,mint itt fent a fovarosban
Ja szo-szo!
Csak el akartam mondani hogy azért itt a forumon teljesen más a szemszőg egy cbr-ről mint ha mondjuk én itthon kitolom a garázsból!
Hmmm... Akkor nem is vagy annyira messze
Nemtudom hogy te hol lax, de itt más a világ... Elárulom szombathelyen lakok vasmegyében a nyugati országrészben A városunkba motoros társadalom az megáll egy csomó túra motorból, 4-5 cbr 125-ből, és egy nagyhalom robogós agyontunigolós hülyegyerekből , pluszba még hozzájuk csapódott egypár 125-ös szétszakadt 2t, persze 50-es papírokkkal. A robogós fenegyerekeke életkorba 14-20-ig terjednek, és eszük ágába nincs normális motorosokká válniuk, ők inkább egész nap bandáznak és körbe körbe futkoznak a lakótelelepen!
Az osztályomba meg nekem van egyedül motorm, 2 gyereknek van simsonja, abbol 1nek van jogsija, de ő se használja....
RS-t vagy mitot, egy évbe 1x ha látsz, de azt se ujat!
bár hozzá kellett nyulni..mert anyum próbált vele menni...és hiphop 540ezres kár keletkezett benne
ilyenkor jó a cascó
fateré robija meg 1,4 volt..és tuti hogy soha nem kell hozzányulni...mert vespa
tyt
nekem is pont ez jutott eszembe,,,be is kartma írni...de nem akartam geci lenni
hat inkabb 2T robogo mint 4T barmi mas
Na persze akkor megint feljön a téme hogy tunig robogó tudja ugyanazt a teljesítményt, kb ugyanazért az árért. A robesz 2x annyit megszik, és közelsem olyan biztonságos, hiszen nem arra a tempóra lett tervezve!
Haver most tuningoltatta meg az aeroxot, 3 éve 600 e forint felett vette, ebbe megvette a cuccokat és árba ott tart nmint én a vadi uj cbr-el, és neki csak most jönnek a gondok amit a henger vonta maga után, főtengely stb....
szerintem a plafont csapdoshatja a szinvonal a sulidban
es a tobbi 162-on?:)
" 1. Száj táltva 2. Első mondatuk: "AZért ez nem gyenge""

általános iskola nyolcadikos évzáró lehetett.
meg még motort se láttak.

nem fikázni akarom a cbrt, félre ne értsd, de ez túlzás. Miért nem azt írod hogy a 13 éves terhes kispulykák maguk alá folytak amikor megláttak a cbren? az legalább stílusos....
A 70-es robeszok trtják a tempot a cbr-el, naggyából egy szint végsebességre! De a 80-100 ccm-es robogók elhúznak ha 2t-k! De a 4t-ket elveri.
meg mindig jobb,mint ha nem hallanak es sosem ersz oda
az en NSR-em 5,5-ot evett...es 4,5 CBR volt benne
azert megneznek egy Gilera Runner VS CBR-t
vagy egy 80-100 ccms robit egy cbrrel :)
Na most kéne áttérni a robog nem motor topikba! Robogóval hogy lehet motorozni? Vagy 50 ccm fölötti robogók motornak számítanak?
Amikor itt még a cbr-re is azt monták hogy az nem motor....