Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali mindnekinek.....szerintem mindneki nézze már meg CBRacing(remélem nem baj) képei közül nem tom h hanyadikat....ebben igaza van h most nem lenne az a legjobb ha mindenki ugy viselkedne mint azon a képen a moccosok....jóó tom pont én beszélek de nekem tetszik a cbr és szeretném ha mindneki ugy tekintene a cbre mint egy igazi motorra mert az és azt szeretném ha jól kijönne a 2T és a 4T....remélem mindenki igy fogja gondolni........
van ujabb 125-ös kawasaki sportgép is csak nem europában és KR 125 vagy KR 150 a neve itt is van ni ZX-1 nek is szokták becézni
Amúgy cbr tényleg legyorsulja a robikat...csak nem akartam beleavatkozni a témába.
ÉS hogy alaprobi tartja a tempót az még nagyobb hülyeség. Tuningosok tartják, de végre nem. Csak már gondoltam elmondom saját tapasztalataimat.
Üdv.
Ja meg van kawából is egy 125-ös 4t chopper! Felénk 2 is futkozik!
már elnézést de ez 2T...ilyenem volt és a kicsi is volt nekem mind2 volt és mind2 2T a kicsi az nem 50es hanem 80es és igen nemsoká veterán lett volna.....
ilyenem volt........
Meg tudtommal van vmi 50es kis gép is, de az is már eléggé közeledik a veteránhoz (tipust azt ne mtok sajna mondani)
termeszetesen a masikra ertettem
Ez 4T! Bocsi!
Ha ez egy kawasaki GPZ akkor ez biztos nem 2T, hanem 4T és 2 hengeres
legalabb 2T
leglaább motorformája van
AR 125..ez mar egy pöppet régebbi vas
sry h beleokoskodok a témaba
kis ninja
Van kis kawa. Kibaszott rusnya és régi, de van. Mindjá keresek róla képet.
hát ja...ezért kell ismerőstől nagykeráron beszerezni hozzá az alkatrészeket,aztán magadnak összerakni,kicserélni amit kell
dehogynem, ott a kis kx
Kawák között nem épp a kicsiket értettem! De állítólag ha itt veszel kawát azt pestre kell szervízbe vinni! De azt a cég ingyen válalja hogy utánfutón elviszik!
A hondának meg itt a szervíze és mindent megtudnak javítani!
Ezért kell otthon csinálni na jó nem vagyok azért nagy mayer benne, de ha esetleg vmit elkúrok akkor majd a család többi tagjára ahgyom
foleg,hogy nincs is kicsi kawa motor...a 2T-hez meg a szervizek annyit ertenek,mint en az oroszhoz
Nem azért vettem másikat, egyszerűen a robogó unalmas volt már, és betöltöttem a 16-ot így jöhetett a 125! Másrészt felénk csak a hondának és a yamahának van normális, megbízható szervíze!
Itt egy rs-el avgy mitóval, vagy kawasakival eláshatod magad a sírba, mert nincs normális szervíz!
Hát sztem velem is tele lehet a **uk a lakóknak és naná hogy éjszaka viszem be a garázsunkba Meg az én gépem nem épp a halkabbakhoz tartozik
Okés ezt lefixáltuk én moccom még ugyis csak bejáratós
az a kiraly,ha az ember a kornyezete miatt vesz masik motort
nekunk is beszoltak mar...utana elbeszelgettunk az illetokkel...azota csendben vannak...
Azért flreértés ne essék nem avgyok vidéki! És normális motor is van bőven, de azok is inkább túramotorok! Ilyet hogy r6,r1 gsx-r csak a körgyűrűn lácc , vagy inkább csak hallod