Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez tetszik....békítő és egymást szerető hadjárat......most akkor megtámadjuk a (pl...mondhatnék mást is ne sértődjön meg senki) Mito-sokat h: - he k***ög, most aztán szeretsz vagy megverlek....
Jogsi? 3-4 hét? ki mondta? Mo-n vagy...vizsgadíj, + kérik pofátlanul a kenőpénzt
Szal..2 hó min
Én sem úgy szeretlek nyugi! A hadjárat tart, de csak egészséges kereteken belül, remélem értitek mire gondoltam
Hát ez pedig gyárilag 50es...vario+kipuff+fúfóka, nem dobna rá ennyit...
Ne érts félre...szeretlek de nem ugy mint pl a barátnőmet(gondolom gondoltad)....
De szeretek mindenkit és 1szer jó lenne összehozni egy ilyen összejövetelt...csak az a baj h még nincs cbr...jogsi meg még messzebb....de cbr-el fogom letenni nemsoká....de még az is 3-4 hét
Magyarul nem szeretsz
Hát azokon nem csak egy henger van.....
aerox
Remélem nem sértődik meg a srác akié a motor, de ő itt lakik a környéken, ez a motor is tud 100 felett, de van még 1 ami ezt is elveri! Állítólag mire ráhúzza nyélgázra 3x kiáll egykerékre a motor, de az még a linken láthatónál is erősebb, gyorsulási versenyekre jár vele a gyerek, utcán szinte nem is használja, mert a fogyasztás bőven 6 liter felett van!
Hát mivel nem vok b*zi(gondolom te se)ezért nem is tom h mit mondjak....de am én szeretek mindne motorost....komolyan ugy szeretem mikor rám köszönnek és ha beszélgetek velük akkor érzem azt h nem néznek le meg ember számba vesznek ami nem mondható el minden itteni "tuning" autós emberről(persze van kivétel is)
Mi az a nagy szeressük egymást? beszívtatok?
Szeretlek! TE szeretsz engem?
Hogy mehet 1 aerox ennyit? Malossi henger van az enyémre is, de még nem leltem olyanra, ki használta is volna...enyém full gyári, az előbb jöttem vele vihar elől 100-at, de a 0-áson már 105-öt is mentem...na azóta sem...
Látjátok tudja itt mindenki szeretni a másikat....szeretlek titeket.... na meg a CBR-t, RS-t, Mito-t meg mindent. De nekem CBRem lesz nemsoká(kb 3-4 hét)mert nekem az megtetszett meg az kell most nekem de attól még én szeretek mindnekit és attól a többi motor is jó de nekem ez tetszik...rem mindneki igy gondolja
Ez teljesen igaz, sztem se 125-össel kéne megváltani a világot
Nembaj, szeressük ŐT is !
azért ez is jó se eleje se vége de a lényeg benne van
elgondolkoztam...mnek vitázunk ilyen egyátalán?hiszen mindenki tovább lép egykét év max aki meg nem az meg nem azé vesz cbr-t hogy neki legyen a legerősebb 125ös motorja hanem mert ez kell neki...
IGen ez egy csodás gondolat.....Nagyrészünk biztos ezt is akarja, csak néha nehéz ha mr2t beszólogat ide.
Megindítom a békehadjáratot! Szeressük egymást, legyen az fekete, fehér, szőke, barna, 2t, 4t !
Kinek van 2007 es CBR 125 se?
Helo. Tempót tartja, de 100 után már kezdenek lemaradozni. Az órájuk meg már többet csal mint gyári 50nél.
(Múltkor mentem haver 180-as runnerjével -2T- és iszonyatosan ment! Alig húztam már 120 ment neki.
DE ez egy dolog...hogy a keveréket eszi mint állat, csörög, csattog, stb. vele jár.Itt a kérdés, hogy kinek mennyit ér a megbízhatóság.)
itt van még egy pár kép rola
az óra is csal után nem kérdőjel akart lenni bocs.
Tuningosra gondoltam h tartja a tempót! A végre meg....Felénk nem egy aerox tud 120-130-at, bár gondolom az óra is csal?