Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a haverod igazi kultúrgyerek. végül is ha veszel valami szart, igyekezz még szarabbá tenni, hogy az utókor semmit se lásson belőle.
simson után traktort kellett volna vennie.
szerintem is a mitó többet bír mint az rs.... egyik haverom vett egy öreg mítot 75 ezerér és anyi km van bent hogy az ora már egyszer körbefordult de még megy igaz hogy orán száján folyik az olaj meg a víz belle de még megy 130-at igaz hogy szét akar esni az összes műanyagot leakarja dobni a moci magáról de még megy....igaz nem mind 1 hogy hogyan de neki a simson után jó
Érdekes 2 haveromnak is mitoja van az eggyik nemrég törte össze totálkárra de nekik semmi bajuk vele!
rotax? széthullós? ne viccelj má... hát én ahány mitoval találkoztam mind széthullott.. lehetette az régebbi,újabb,felujitott,lehajtott.. megragatt, elfojt a viz,beszart az olajpumpa, széttört a dugó,lepattant a nikasil, meg minden volt már... van itt pár rotax blockos aprilia,nekem is most az van,érdekes mód ennek emmi baja..
mind1 mennyi ak se rosz gépek ezek a kis cbr ek,legalább nem eszik le a fejed
macskalámpás nsr volt a favoritom sokáig..:)
azért ezzel vitatkoznék....:) köztudott h a rotax blokkok a legszéthullósabbak.. a cagiva kevésbé hegyes,de megbízhatóbb.. szart viszont bármiből ki lehet fogni.. mivel 10-15éves képekről van szó..
milyen 22?nem 33?+ versenykipufogó (ami a 4Tnél nagyon sokat számít) és már 37-38.
cagiva? hát ezér ezt nem mondanám az 1 kakk nekem is volt,meg sok van itt a környezetembe... vagy 4-5 mito.. mindig csak baj van velük... én ink az rs-t javasolnám akk má.. az a rotax block azé jobb,mint a cagiva block...
am meg a cbr jó kis moci,főleg ha oan 150es henger van rajta,amivel 22le.. meg 1 sport puff,és lehet motorozni..
imádom ezt a fórumot
fáj a torkom
Hát vehetnél már egy Hondát Te is:) Legjobb motorok egyike:P
Támogatom
hát az beztos..:)) mint "bátyád" inkabb azt taancsolnam h tegyél le arról a cbr-ről de gyorsan..:D cagiva a legjobb kompromisszum;)
Haha, milyen kicsi a világ. Mekkora sztori lehetnénk a Mónikában, te jó Isten!
Amúgy csak két év van köztünk:D És a cbr továbbra is jó motor
Üdv.
mien szolid lettél az utóbbi időben..
Z3! Szerinted mit akar mondani TYT? Mit nem értek?
Mondanivalómat összefogalalva:Ez a motor 2 oldalú! Egy városi és egy országuti motor keveréke, avgy ötvözete! És most ezért mindenki nekem szól be mert többet fogom használni a motorom városba, és én közlekedni fogok vele nagyrészt, mint szerpentinezni, mert az időm nem engedi!
De persze ez nem azt jelenti hogy oda abszolút nem járok, mint írtam kb egy órá jöttem meg a "motorzásból". A környék jobb útjain, (nem körgyűrűn) mentünk haverokkal egy nagy kört, és persze tele volt kanyarokkal, de még csak 200 km van a motorba így a gumik újnka számítanak és a peremük még nem kopott, ezért csúszósak!
persze,hogy nem alacsonyabb rendu...
TELJESEN MAS kategoria
Ja,aki olajszivattyuval hajtja a motort,meg is erdemli...nekunk mindig az volt az elso,hogy kib*asztuk a szemetbe,mert odavalo
ja,es ez forditva is igaz,ha az RS 14 lovas lenne,eleted vegeig is elmenne.Es olyan nyomatek lenne benne,hogy a CBR toloszeknek minosulne.
Ha kis CBR-ed nem 14 hanem 30 LE-s lenne,meg annyit sem birna ki,mint egy RS vagy Mito.
nem érted hogy tyt mit akar mondani
Már megint mér én avgyok eltájolva?
Ezek közül a dolgok közül kb 1-2-őt mondtam én!
A motor hidd el nekem is sokat jelent az életben, és a legtöbb örömet szerzi nekem, de 70%-ba suliba meg ideoda mászkálásra használom, mert erre kell leginkább! És sokkkal élvezetesebb mint a busz meg a bicikli!
Én is tisztelem a motoromat, szeretem, és angyalként tekintek rá, de amíg nagyrészt városba futkozok vele(ez persze nem azt jelenti hogy nem "motorozok",épp most jöttem haza egy jó kis gurulásról 2 haverommal) addig sajnos közlekedési eszközhöz közelebb áll!
nyelv nem izgat,az megy
törit meg valahogy csak megcsinálom..forrás alapján
irodalomtól parázok egy kicsit..mert a gimnáziumban töltött éveim alapján...nemsoxro vettem elő bármilyen tankönyvet is...csak pótvizsgára...vagy osztályozóra...vagy még arra se...de eljutottam idáig..nehogymá itt basszam el
Amugy nem kell töle félni osztálytársam most végzet és nagyon könnyü volt, segítenek sokat meg irodalombol lesz bent szöveggyüjtemény abba benne van minden mü azokhoz meg levanírva költö életkora meg egy kis életrajz meg elemzés azt lehet használni és lesz böven rá idöd kidolgozni. A jo megjelenést és beszédet is már pontozák és állítolag 10 % kell szoval pár pont ahoz hogy a szobeli sikeres legyen. Törinél lesz forrásrészlet ami alapján kilehet dolgozni. Egyedül nyelvtannál nincs semmi azt az irodalomal együtt huzod. Meg nyelvel kezdesz amikor beérsz abbol meg nincs is felkészülési idö.