Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miert mennyit ezik az rs es mennyit a cbr?
lehet h gyorsabb,de a tank atrtalmát is sokkal gyorsabban tünteti el ,mint a cbr
kezdek a 2t től átpártolni a 4t hez jók ezek a 4t-k
A gyoker az nem a fanak a resze?
Mert ha igen akkor nem!
Ja es meg mindig nincs ekezet!
Ez szép volt !
Hat! Fogos kerdes!
Tömör és lényegre törő!
Őn egy gyökér.

Beismeri? Igen vagy nem?!?!
cseles
Tom hogy az rs gyorsabb?
Csak kivancsi vagyok hogy ok beimserik e hogy gyorsabb egy gep az o motorjuknal!
EMBEEEEEEER
Azon se lepődnék meg ha smirdlivel lenne kicsiszolva a Honda és belegravírozták h kymco!
Ahogy ismerem ezeket a "gyárakat" amiknek a nevét se lehet kimondani biztos valami más cégtól való felvásárolt cucc lehet ezesetben szerintem a cbr125.A vázból gondolom és még nem is törték magukat h ne hasonlítson a cbr-re!
Hát ha te ülsz azon az RS-en akkor nem.
ugye ezt nem komolyan kérdezed?pfff....embeeeer
Csa!Ezt a mocit odavagja egy rs 125?
Itt meglehet nézni teljesen! www.roboquad.hu/modeli/moto50/...
A hátsó kerékről példát vehetne a CBR Ezen 140-es van
Már bocs de ott van (ah azt előttem is mondták) a Hyosung(remélem jól írtam ) gtr125is...láttam egy vidit ahol legyorsulta egy 06os rs50....no comment....de szerintem ezek közül az rs azért a legjobb az azért olyan mint egy MOTOR! nem valami motor szerű energia és anyag testé való összeállása.....
Vasárnap gyüsz a Kakucsringre?
Nem rossz , de inkább maradok a Japánál!
Amugy olyan az első képen mintha szinte teljesen behuzta volna az első féket!
Hát...inkább 1 használt cbr, mint e kimkó...akik ilyen robcsit vettek azok kicsit rács*sztek...

amúgy a hondából vált ki a cég, én úgy hallottam...nemtom mi igaz belőle, mert találkoztam már ilyen katalógussal is...
juszung...
és a juszunk 125öse neked mi?
Hát nem rossz ez a kymco de azért cbr jobb. Ez amuyg tök cbr kopintás. De a kerekeket belekéne rakni a cbr-be és akkor elég jó lene a cbr de ez egy picit túra sport lett. Kinézetre, de a cbr is inkább túra sport mint sport mert aki ezen behasal az igen kicsi ember.
Ezt a motort én is néztem, nem is akárhogy! Csak a robogómat ott nem lehetett volna becserélni, másrészt felénk szervize se volt! Az ára meg tényleg nem rossz, bár gyengébb a cbr-nél. Kicsit fura hogy az elej magasabban van mint a hátulja, sztem magasabb a gumi az első keréken!
http://www.youtube.com/watch?v...
mekkora kipuff van má szegény cbr en,jóhogy nem forul fel tőle