Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mekkora drz-t? 450?
jövöre én is akarok egy másik motort a kawa mellé,hogy tudjak mivel szaladgálni a városban...valami supermoto lenne az ideális..amihez van cross kerék is....egy drz egész jó áron kijönne sm kerekestűűl....lehet az lesz
de az még odébb van
De előtte valami kisebbet a kis cbr után nagy lenne
ilyet:
Én meg majd ilyet szeretnék venni
2002es 600-ast... de lehet h ugyaniyen évjáratú R6 lesz. dönt az ár. az RS meg még nem tom... 98 után lesz mert arra való a pályaidomom:)
Elég szép elképzelések. Milyen gixxert veszel?
de egyébként az rs megy el augusztusban és szeptemberben jön a gixer... sok a gond így h nem csak pályán van használva. azzal tudok járkálni is meg minden. viszont az itthoni pályák nagy részére nem jó a 600-as és h.ring meg p.ring túl drága ahhoz h minden 2. htévégémet ott töltsem. ezért jövő nyár elején de ha hamarabb meglesz a pénz akkor a gixi mellé jön megint egy RS ami full pályára lesz csak, traileren szállítva, forgalomból kivonva, stb... így lesz ez jó:)
4 dologra használom:
1. pályázni
2. szerpentinezni
3. Bnömhőz átugrani, aki mondjuk gyalog is 10 percre lakik, de lusta vagyok azt 3 utcát mindig legyalogolni, mocival 1,5 perc...
4. nagyon nagyon ritkán bemegyek a városba. de van olyan hét amikor abszolut nem, mert már rájöttem h nem oda való ez a gép. régen mentem vele dolgozni meg suliba, most már azt sem.

dugót szerintem hamarabb le kell cserélnem így mint 10000 km... most van benne 6 és lehet 7végén már csere lesz... de nem bizti. és nem is mérvadó mert nagy volt már az elején is a hézag:(
Úgy a tuti! Bence te csak pályán használod az rs-t? Ha igen akkor mennyit bír benne így a dugó?
ezentúl inkább 2 futam között fogok motorgenerált csinálni,3 szor egymás után kicserélek mindent hogy tuti legyen a 2. futamr a gép
egy versenyen max 1 óra 10 percet megy a motor..annyi idő alatt aztán tönkremegy benne minden
és te is hétvégenként cseréled benne a dugókat ?
senki nem akar rs-ről vitatkozni... én voltam túrázni, qrva nagy szar, tök uncsi te voltál pályázni vagy csak járatod a pofádat?
na itt 2 naponta áll a bál :S
minden ki a ssját igényei szerint és használtára veszi motort vagy a pénztárcája miatt.
ennyi NO COMMENT !
Bence no comment nem vitatkozok föleg rs-ről!
na... ahhoz legalább értesz:D
Szerinted barátom nekem is van kroszom én is jártam kroszozni de már csak a környéken használom ökörködök a haverokkal.
Ahoz képest h Mr2T kezdtük el "oltani", mi veszekszünk
naja..sportmotor erre való...hogy száguldozz a hringen...vagy mondjuk nyáregyházán repkedjél...
nyilván kevesebbet mint a tiéd...te ebben legalább van erő...amiben meg nincs..azt ugye nem is kell cseérlgetni
miért szerinted mire való egy sportmotor hüyegyerek? igen mész körbe körbe, előzgeted a másikat. tudod ez oyan izgalmas elfoglaltság, mindig van valami para...
lehúznál 100 órát 1 évben páyán, akkor téged ellehetne temetni végkimerültségben.
Mért az jobb hogy 1 pályán körözöl és fogy a benzin mert minden egyenesbe húzod neki mint állat LOL