Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nagyon komoly vidi...szerintem itt látszik h mennyire nem számít h mennyi erő van benne ezt mondtam h ha nem lenne megadva adat akkor senki se venné észre h kisseb az ereje mint a többié...szerintem nagyon komoly vidi.....
nem, amúgy tök jó fej nő de kicsit nézztem mikor ment a kamionnal de egyre több csaj vezeti már őket szóval már bárkinek lehet c+e kat.
Nem néztek rádiót? Most átképzik az elbocsátott tanarakat ....őt kamionsofőrnek képezték át. Szerelés közben szoktam a rádiót hallggatni.
na és annak hogy egy tanárnőnek ? vazz és most egyik cégnél az a sofőr
mennyi az esélye hogy egy banki alkalmazotnak legyen?
sofőr munkát tudok ha van C+E kat.
Tudod, ellenértéke a munkámnak

Most 1 bankból repültem...előtte segédmunkáztam...előtte másik pénzintézetben voltam...előtte segédmunka...
Én? Mi lesz a Kecskeméten?
milyen meló ?
Hú állat a gép! A kék menne is a ruhámhoz...de kirúgott a főnök , mert nem akartam minden nap 10-órát dolgozni (napi 8-at írtam alá...) és nem jöttek be neki más sem...

szal nem tdo vki melót, h vehessek mocit? Kajak hó végén akartam...
Itt vagy még vykee?
úgy látom megint egyedül maradttam!
Sziasztok fiúk remélem van valaki!
Pár kép az új 2007-es CBR-ről
Kék és Piros.
A kék eladó. Rendszámmal, regadóval mindennel 1ütt. 0 km-es. Még senki nem fingott az ülésre
Ár 800E Ft.
*László
szeva lászó!

nem jössz motorral te is kecskemétre ?
bukogomba!
Amúgy nem engem kell emlegetni ezzel a lábbeli kímélős váltó dologgal, hanem a motorinfót... az ő weblapjukról másoltam be a szövegrészletet amiben a váltóról szóló bekezdésben ez is benne volt... Amúgy meg egy ilyen sportszűrőt ha benzinnel mossa valaki az is jó, nem?
eddig még sosem igazoltattak!

autóval sem nemhoy motorral!

amúgy max a motorosrendőr kap el az autóstól egyáltalán nem félek! városból ugysem szoktam kimenni csak nagyon ritkán
azóta megoldottam fél méter szigetelőszalaggal
De...aztán fizethecc Eddig biztos nem piszkáltak a yardok...
lehet kapni váltokarra cipőmegóvot...a lúizban...