Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A remus az egyik legratyibb dob rá és még drága is (80kilo körül)
mik vannak és 1 jó dob menyi piz rá? vmi remus,azt nézünk youtube on,h az durván szólt,meg az endurance...
kymco?
aham,vágom.. ak sztem az lesz h dob rá,meg a 14es lánckereket aszem meg is rendelte hozzá...
ez jól néz ki
Nah, mostmár van más motor is a 4ütemű 125-ös sportmotor kategóriában ezt mr2ütem zabálni fogja
Kóreai 4ütemű 125-ös. 22 kilóval nehezebb mint a CBR, és 13 lóerő. 5sebességes váltóval. Viszont legalább a kerekei szélesebbek
Én is inkább ezt javasolnám de csak hasraütés szerűen mondom, mert még nem gyorsultam a full-rendszeres haverommal és mostmár nem is lesz értelme, mert már CBR 166R-je van
nembaj de legalább szép hangja lesz ak azt mondjátok,h lehet nem éri meg kompett rendszerrel szarakodni,ink rá 1 fasza dobot,meg 14es lánckerék és kész?
De sztem ezekre csak dob van, nem is rendszer...szal még akkora teljseítmény növekedés sincs. Sőt, azt h ki mit mond rá, azzal sem lehet számolni, ezt inkább padon lehet bemérni. Szal, ha 1 sima dobtól nő a 14 LE +1et akkor már az is sok...
Tényleg úgy van ahogy valooo és Tyt mondja!
bocsi de a legjobb arrow rendszer a kis cbr-re dobb 1.5-1.6 lóerőt asszem valami ilyesmi volt mikor még én nézegettem! bocsi hogy letöröm az álmokat
gyerekek, ez nem kétütem, hogy ennyit számítson egy kipuff.
valami jóval nagyobb gépen (750-1000) számít körülbelül 6 lóerőt bemérve egy teljesen fullos rendszer. Akkor hogy a picsába dobott rá 3 lovat a kiscirbire? az 21%os telj.növekedés! egy 125ös négyüteműnél! ne álmodjatok!
14 alapból,puffal meg 17 ak az 3 le
jahh, biztos majd 7 le-t fog rajta dobni egy rendszer....
na az jó.. én menyi volt ez a kipuff rendszer,amitől 17paci lett?
ja én se tudtam hogy tudnak haverom felhívta őket és megbeszélte velük pedig a honlapjukon nincs cbr 125-re kipuff
haverom most csináltata ott a mociját és 17 le lett vet bele 1 tuning gyertyát és egy tuning légszűröt és 19,5 le majd ha lesz felesleges pénzem én is ide viszem tuningra.ja és kurva jó hangja van
de ezek tudnak a cbr re komlett rendszert csinálni,ami plusz teljesitményt is ad?
De lehet rá magyarországon csináltatni hivd fel őket beszéljétek meg az árat kapsz egy idő pontot és odaviszed a mocit aztán 1 hét és kész a rendszer akár 20 le is lehet a gép http://www.full-gas.hu/bodis/b...
köszi
aham,az elég jó ár.... és jó lett tőle a gép? itt a forumon senkinek sincs komlett rendszer a motorján?
Énse nagyon szeretek túrázni. Inkább énis a pályára szavazok, vagy egy jól ismert, ezerszer bejárt környékbeli kanyargós hegyiszakaszra. Ha az ember ilyen nagy távokat tesz meg, pláne csapatosan, akkor nagyon óvatosan kell mennie (túra tempóban) ami nekem se igazán mozgatja meg a fantáziámat.
40-ért vette átszámítva a teljes cuccot, de a faterja hozta haza és nem postán küldték neki.
A fogaskerék kódszáma: JTF 264.14
rockandyroll
letudnád irni lécci a lánckerék kódszámát,h haver megtudja rendelni a lánckereket?
köszi
ak rendszert nem is lehet kapni mo-n? görögből menyi pénz volt rá?
hát,mivel csak 400 as van...igy szerintem 400asat