Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

héé aki 50 esként használja a CBR-t nem adná kölcsön a rendszámát az enyémre?
De az nem a 07-es idomos...amúgy olcsó, én úgy találkoztam vele ennyiért, h + reg adó is.

Aki kérdezte a K&N légszűrö, annak azt mondom, h nekem volt olyan sportszűrőm és nagyon szíta a koszt...szal, arra figyelni kell!
húú megvettem a zsir új adidas spuperstar cipőmet amibe nekiálltam motorozni és mivel a mocimon olyan a váltónak az a vacka mint valami reszelő hát persze hogy szétbaszta a szép új cipőmet (megszakad a fűző, meg elkopott egy kicsit ott az eleje + felszakitott egy cérnaszálat is! )

szóval jó dolog ez a kábbelikimélős váltó!

de a legjobb egy endurrós csizma lenne
na kolléga nagyon helyes!
ENDURO FOREVER
igen, egyetértek.
sőt salvia és érdekelne, nem csak gomba. de csak olcsón :)
Most éppen két motor közt vagyok,asszem ezekre az utakra jobb lesz endúrót vennem.
CBR-em amúgy volt(1000F-1988)
Akkor bocs. Neked is cbr-ed van? Vagy valami más? Kitölthetnéd az adatlapod!
Köszi,de én a CBR125 vásárlás előtt állóknak akartam segíteni
Erre csak azt tudom mondani, hogy élj a lehetőséggel, és vegyél egy cbr-t
Ezt ma találtam:
Honda CBR125R Hirdetés feladva: 2007 június 27.
Ár: 659,900 Ft

Ccm: 124 cm3
Évjárat: 2007 július
Kivitel: sport
Szín: Piros és Repsol
Futott km: nincs adat
Állapot: új
Leírás: Új motorok, egyedi AKCIÓs áron, márkaszalonból, 2 év garanciával! (Az ár a regisztrációs adót tartalmazza!)

Kereskedő: Honda Highway Motorszalon és Szerviz
Ügyintéző: Balázs Sándor
Cím: 2400 Dunaújváros, Béke tér 3.
Nyitva tartás: Hétfő-péntek: 9.00-17.30
E-mail cím: highway@honda-highway.hu
Internet:
Telefonszám: (25) 523-033, (20) 9287-906
bukógomba?
vagy rendes gomba?
ha rendes gomba és jó áron van akkor érdekelne
Rocky pénteken megyek a Tomihoz a gombáért sikkerült beszélnem vele , kösz a segítséget!
én is szenvedek de holnap megyek kecsóra motorral :D
Biztos mindenki dolgozik, vagy motorozik , na de én is megyek mostmár motorozni mert nem bírom tovább itthon
csá! mi van itt nincs élet?
Na majd késöbb vissza nézek
Na szevasztok skacok!Már megint szomorú vagyok mert senki nincs
Köszi szépen
ja, 12ezrenként kell cserélni
Ugyanannyi időnként kell tisztítani a K&N-t mint amilyen időközönként a gyári papírszűrőt cserélni kell.
A gyári szűrő 9ezer-valahány forint, a K&N 11200 Ft.
Valaki tudna nekem mondani valami a cbr légszűrőjéről? Mennyi idő után kell cserélni stb, meg hogy ha cserélem K&N szűrőre azt mennyi idő után kell tisztína stb.
körváltó
Én a cbrhez amit mutattam egy lazer fiberpro sisakot kapnék....szerintem az jó de azért mondanátok róla egy-két dolgot?
na,megyek...még mindig picsakész vagyok...aaaaszom egy jót
pápá
Én nem szoktam visszaköszönni a sisak nélkül mászkálóknak, az nekem már nem fér bele . Pedig a choppereseknek, quad-osoknak, és simson-osoknak is mindig intek. Robeszosoknak is, pláne mikor látom hogy az ember fején a bukósisak többet ér mint az egész robesz caklipakli, szal levágós, hogy csak nem akart az R1-gyel elmenni a közértbe tejfölért