Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Átadáskor mondták hogy a gumin van egy nyálkás "bevonat" ami 200 km után lekopik, és addig fokozottan csúszós a gumi....Ez nem egy uj dolog. De ha lekopik bizonyos részen akkor az oldalán a majrécsík még csúszós, szóval hogy kéne elkezdeni a döntést, ha majdnem 100% az elnyalás veszélye?
ha leveszed a dobot,veszítesz lóerőt
de ott már mindenki eleve tudja,hogy egy kalap fos...abba nincs semmi poén
szunyog?enyémnek olyan hangja van,hogy beszarnál...a motorod sírva vinnyogva elhúzna és bevágná magát az első árokba arról nem is beszélve,hogy az enyémet már kétszer akkor távolságról hallani lehet,mint a 4Tkét
én az vagyok aki több motoros tapasztalattal és tudással rendelkezik mint itt ti összesen
Igaz....kipuff nélkül oda****nak. ....na jó nem g***zek télleg sok 2Tnek jó hangja van.....
nne irj ide ha nem is szereted a cbr-t!és csak leugatod!irj a szunyogok fórumjába!
Hmm... Azért tisztelet a kivételnek
nekem lényeges a hang!és hogy kényelmes legyen!nem mint a 2t hogy huzod és mint a szunyog ojan hangja van!
Nekem már elegem van belőle te már előre látom h megint én leszek leugatva....ki vagy te hogy mindenkit csak igy leugass?szerintem senki....Neked meg grat nekem is nemsoká meglesz.....
eleg nagy hulye lehetsz te es a haverod is
*meglesz
*meglessz
remélem a nyár végére maglessz az a1 es jogsim!már nagyon várom!a haverom meggyőzött hogy cbr-t vegyek!szal tuti azt veszek!
nekem nincs CBR-es ismerosom
semmivel sem biztosabb...400-as ZXR-re ugyanannyit ha nem tobbet kell kolteni mint egy 250-es 2T-re...es en motoron szeretek ulni,nem 2 kereku auton
Szal semmi bajom nincs veled, csak mindegyik topicba beszólsz! És ez mire jó? Tartsd meg magadnak és kész, mi lenne ha mindenki a véleményét "fitogtatná" az összes topicba?!
le volt harcolva kicsit...kipufogo horpadas,fotengely szimering,stb...most meg lett csinalva,felfurva,uj dugok...most mar a 600-asokat is le fogom gyorsulni 130ig :)
van egy atalakitott NS es egy tartalek amit Geritol vettunk :)
Jó utálod akkor utálod, de mi a f**znak kell hangoztatni? Te 2T rajongó vagy Ők meg nem ez van! És személy szerint én is nagyobb kategóriába 4T választom/tanám, mivel az motorikusan kicsit biztosabb!
vasarnap atmentunk nagykanizsan mikor jottem haza Horvatbol
nem fura,csak szamomra a 4T nem motor...innentol kezdve lehet akarhany ccm...
jetski es homotorok 600-800 ccms 2T-ek
en mondtam,hogy ne ulj ilyen eros gepre elsore!
Enyémben 620km van . Azt mondták a hondások, hogy 7000-ig pörgethetem, de 200km után húzatáskor 7500-ig pörgettem, 400-nál 8000-ig, azután 100km-enként 500-at emelek, de a 6-ban 7500-ig pörgetem mindig és szép fokozatosan, kell emelni a fordulatszámot. 3-ban ma kipörgettem 9000-ig és 70et ment, de annyira nem húzattam ma, csak döntöttem.
mert ez a vege,mit varsz tole?