Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak a lánckerék kódszámát mondjátok meg nekik, azt ne hogy milyen motorra szeretnétek! Mert a katalógusukban ahoz a kódszámhoz ami nekünk kell, nincs odaírva hogy CBR125-ösre is jó. eredetileg valami xt125-ös gyári méretű fogaskereke ez a cucc és gőzük nincs róla hogy a CBR-re is passzol.
Motoroázistól rendeljétek meg! Elküldik postán.
Nemtom hogy honnan lehetne teljes rendszert szerezni. Egy barátom van akinek rendszer van a CBR-én, de Ő Görögországból hozatta.
RockandyRoll
voltunk mezőberénybe haverommal,megkérdeztük a lánckereket, és nincs.. felhivta a csávó a tököli raktárat is és monták,h nincs 14esük... mi legyen? ja és sport kipuff rendszert honnan lehet szerezni?
Húzz innen a halál f.szába! mr2ütem-ből egy is sok, nem kérünk egy anti-mr2ütemet is Gondolom poénosnak tartod magadat, de marhára nem vagy az.
Ja és nem esik szét,mint ezek a szar 2t-k,RS-eseket de szánalmasnak tartom,hogy kidobnak pénz egy olyan szarra
Szép! Naggyon szép kis gép! (860ért )
Én mikor borultam elment mellettem 1 IFA, az látta az egészet, aztán jött szemből 1 piros suzikis és megállt, majd annyit mondott, h: "ezt még gyakorolni kell" szal ott álltam szakadt ruában összeverve véresen...
gyönyörű!
Olvastam hogy bopisnak nem megy valmai jól a gép.... 110 a vége. Az most tényleg azért van neki mert nem forgatja ki rendesen, vagy valami más az oka?
Kilóra kb annyi vagyok mint ő szóval kiváncsi leszek alattam hogy fog menni a gépezet!
A bejáratástól mennyire függ majd a motor 1000 km utáni teljesítménye? Nem lustul el ha csak 5000-ig pörgetem, vagy 500 km után mehet a 6-7000 is?
Na, hogy megy a gépsas? Bejárattad már?
Tibo láttom halasi vagy ha gondolod gyere majd át aztán szólok a új cbr125 tulajnak aztán lehet motorozni.
Nekem ez a kedvencem Dr. Sardonicustól.
jó ez a kis álvány...de durván széttörik a kamera ha elesik amotoros
én inkább a bukómra szerkesztettem a rá a gépet...
mondjuk egy nagy esésnél..ott is szét tud törni
Köszi a tippet! Majd meglátjuk mit sikerül összehozni!
40-ért, de nekem spanom a Vlado azért kaptam meg jóval olcsóbban mint amennyit általában kérni szokott a kidörrentőkért . De ha jól tudsz alkudozni, akkor szerintem valami jó kis árat ki lehet csalogatni belőle.
Helló!

RockandyRoll mennyiért vetted a Vlado dobot?
barátságosabb, mint egy új kamera ára ami a szar állvány miatt leesik.
Hát igen. Mérlegelnie kell az embernek hogy ér-e neki ennyit ez a móka. Nekem igen, mert sok onboard videót szoktam csinálni és a házi hungarocell-es megoldás tényleg full szívás. Nem tudok tőle bebújni a plexi mögé, kanyarokban nem tudok kiülni mert a karom elakad a dobozban és tankolni se tudok ha rajta van a tankon. Ha meg a farokidomra teszem akkor meg se utast se cuccott nem tudok kivinni magammal az éppen kiszemelt pályára. Szóval nekem megéri. pláne hogy engem nagyon szórakoztat ez a videózás téma és így egy csomó poén felvételt tudok majd csinálni.

Ja és a legnagyobb szívást még nem is mondtam a hungarocell-dobozzal kapcsolatban. Rengetegszer volt már olyan, hogy azt hittem hogy sikerült elindítanom a kamerát (a dobozban nem látszódik) és mikor megállok akkor veszem csak észre hogy nem indult el a kamera. Szóval Hungarocell-doboz Big Szívás
nem valami barátságos az ára
thx,
szombaton a ringen tesztelem.
RockheavymetalandRolly!
van számod ehhez a bendzsóhoz?
húúú ez nagyon zsír!
Pl. ez az egyik videója a dr.-nak kicist durva onboard felvételeket lehet vele csinálni (persze egy jó kis halszem-optika sem árt ha ilyet akar csinálni valaki)
Az állvány sajna nem olcsó (15ropi) de megéri, ezt tapasztalatból tudom, mert a hungarocell-es ragasztószallagos megoldással nem lehet igazán látványos dolgokat csinálni és nagyon kényelmetlen, hülyén néz ki és nehéz belőni a megfelelő szögbe.