Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt 4 jármű van
melyik?
Igen ez így van a bőrkabátoknál, de a kordura kabátok sok hátránya közül ez az egyik. A kesztyűt nem igazán lehet ráhúzni a kabát ujjára és a nyaka is nagyon sok levegőt enged be.
én inkább a baloldalit vinném el de gratula
Sziasztok! Bocsi h megzavarok mindent de el szeretném mondani h ő lesz az enyém !
Szerintem egy normális motoros kabátnak ami jó az emberre, annak nem szabad, hogy felpuffadjon rajtad, felveszed a kesztyűt, hogy takarja az ujjánál a rést, meg a nyakadnál is becsatolod, és akkor már nem szabad, hogy beengedjen annyi levegőt, hogy felpuffadjon. Javítsatok ki ha rosszul gondolom.
na én alszok csá all
Igen ezt én is tapasztaltam, főleg kabátnál, mert felfújódik az emberen, és akora légellenállást kapsz a nyakadba mint az állat!
én se fexem be soha mivel 6.ban lepörgi a 10ezret így is hogy nem bújok be sőt már pirosba is bőven belepörög...ha nem hajolok be akkor 10,500-11ig vigan elpörög ami már piros szal tartosan nem jó...de holnap befekszem enynitől nem lesz baja
Ez tényleg így van, néha néha a 10-es úton énis egy-egy percre kipróbáltam hogy mennyit számit a plexi. kb. plusz 10-et tapasztaltam én is, de nekem akkor se éri meg olyan kényelmetlen és mókás pózban motorozni az autókat enélkül is lehagyom. Viszont ami még elég sokat számít az a ruha ami a motoroson van. Nem vicc, komolyan jobban megy a motorom ha nem valami szakadt farmer van rajtam hanem a bőrgyata (ugyebár egyértelmű hogy ez mért van így ). A kabáttal ugyanez a helyzet.
Mondjuk bukó nélkül megy ez a technika, de bukóban valahogy nem enged a fejem űgy hátrahajolni....
Ja érzem is hogy elég áramvonalatlan a bebújásom, de ha lejebb tezsem a fejem akkor a bukóból ahogy kinéz az ember a felső részétől nem látom az utat és a fejemet nemtudom jobban hátrafeszíteni...
Meg talán a kezem se jól áll, mehetne lejebbre, és maj utána a testemhez szorítani....
na ezt én is kipróbálom!holnap ugyis megyek a 11esen
a bukód hegye érintse meg a középső nagy csavart a korányon, ezen a képen még nagyon fogod a szelet ez még számít vagy 10km/h
Akkor a súlyomat és magasságomat+a ti tapasztalataitokat figyelembevéve valahol 110 és 140 között lesz a vége.....
Majd meglássuk
én nem szoktam bebújni mögé. Szerintem az olyan idétlen 120-130-as tempónál és az a plusz 5-8 km/h nekem nem ér meg ennyit
4.ben amennyi a fordulat annyi a sebességed pl.: 6000-nél 60 10000-nél 100kmh4
4-5.ben húzasd ki vagy 11500-ig és akkor pakold a 6.at természetesen atomra be kell bújni a plexi mögé
Jaja a mocc már megvan több mint 1 hete! Csak azok a fránya km-erek allig akarnak belekúszni, nem tudtam vele mindennap menni, és naponta se megyek többet 30 km-nél!
81kg és 181cm
A te vididen 140-et megy,de te milyen magas vagy és hány kg? Mennyire tuttok ti bebujni a plekó mögé?Mert nálam ez a max:
Cáfolom a korábbi állításomat hogy a motor 110-et megy, barom voltam mert hatosban akartam kiforgatni, de mondjuk még most sem léptem át a 110-et csak most hatos helyett 4-es ben forgattam ki
50ccm van már motor?
Nincs is led-es visszajelző lámpa a CBR-en A váltó meg tényleg csak akkor szarakszik ha nincs elég olaj benne, de az is csak menetközben jelentkezik. Ha álló helyzetben nem tudod sebességbe rakni akkor egy nagyon picit told előrébb vagy hátrébb és próbáld meg újra. Ha meg piroslámpánál álló helyzetben akarod 6-ból 1-be visszarakni akkor minden váltás után kuplungot behúzva, húzz egy kis gázt és úgy egyesével le lehet lépegetni 1-be. Énse tudom elképzelni hogy valami műszaki hibából eredő rpobléma okozná a váltó-dolgot.
Az aksi az már más történet, az nekem a motor megvételét követő napon merült le, de csak azért mert nem volt benne még elég töltés (O km-es motor) és refit felkapcsolva gyönyörködtem a motorban és az szépen leszívta az aksit.
hát figyelj én 340km-rel ! vettem 540Eért és most 3 évre rá 18500km-el adtam el 485-ért
aham
akkor nézzétek meg a vidimet
túlvagyok már az 1000-n,most ment az 1000-s szervízre,ezt írtam.
elárulom neked,hogy sosem kínoztam még,egyetlen egyszer mentem fel vele a pályára,hogy megnézzem h mit megy,nem hiszem h ettől lenne a baja....egyébként pont azon vannak ki az ismerőseim h h vigyázok rá...ennyit erről