Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dr. Sardonicus ? az meg mi vagy ki?
mennyibe fáj amúgy egy ilyen?
ezt nem tudtam! akkor érdemes egy ilyen állványt venni és akkor nem kell állandóan ragasztgatni csak rácsavarom azt hello
Ez univerzális cucc, minden kamerát rá lehet nyomni aminek van menet az alján (általában mindegyiknek van) és bármilyen szögben fixálni lehet vele a kamerát és mindenféle mókás helyre föl lehet rögzíteni. Gondolom már láttál Dr. Sardonicus onboard videókat. Na. Ő is ilyesmit használ.
A motorinfo.hu-ról lehet megrendelni. Személyszerint a Benzsó-tól.
na azt megköszönném! majd akkor felveszlek MSN re ha megvettem!
nekem nem kell hogy olyan hű de nagy dolgokat műveljen az a lényeg hogy egyszerű legyen kezelni!
az összes kamera és fényképező alján egységes furat van... szép is lenne mind1ikhez csak külön lenne állvány.. a különbség h a kameráknál van egy kis csapágygolyó is, de attól még ugyanugy lehet használn fényképezőhöz is...
Ha megvetted a kamerát szívesen átküldöm MSN-en a videó-vágó progit amit én használok(Video Impression 2). Nem annyira profi mint a Vega (kevesebb benne az effekt) viszont tényleg gyerekjáték kezelni.
hát a premiert meg a vegast meg lehet tanulni egész könnyen... az after effects-hez nem árt könyv meg valaki aki ismeri....
ezek mind durván fizetős progik... gondolom p2p-ket meg a torrenteket nem kell bemutatnom
de ez csak bizonyos kamerákhoz van kialakitva nem? vagy univerzális?
ilyeneket amúgy honnan lehet szerezni?
Az avi az sokkal rosszabb minőségű formátum, viszont nem foglal olyan sok helyet. De jobban megéri egy nagyobb kártyát venni és a jó-minőségű mov kiterjesztést használni.

Én most egy ilyen kis okosság beszerzésén töröm a fejem. Ez endurokra is jó.
amiket irtál progikat azokat egyszerű kezelni? ill honnan lehet letölteni őket? lehetőleg olyat ami nem 30 napos próbafos
az a baj hogy tele van ugye gombokkal szóval nehéz ugy lefixálni hogy azok ne nyomódjanak be!

(hmm eddig ez az egyetlen hátránya az új mocinak hogy nehezebb kamerát rakni rá)

kösz szépen a segitséget mindkettőtöknek mostmár 100% hogy megveszem a kamót!
az avi is jó, én csak azt nem szeretem amikor valami egyedi céges formátumot használ és akkor csak a fényképező progijával tudod megnyitni... egyébként renderelésnél én azt vettem észre h az avi nem bírja annyira a lassítást... a mov meg a wmv sokkal szebben csinálja.
az ulead az elég alap...
én az uleadot használom ezeket nem igazán ismerem!

miért jobb az ha nem aviban hanem movban vesz fel?
hungarocel meg valami rongy h ne rezegjen... aztán azzal az ezüst színű tape-pel leragasztod jó soxor jó alaposan és nem fog leesni.
Igen, 640x480-as a legnagyobb felbontása de a videóim 320x240-essel szoktak készülni, mert még nem vettem bele normális méretű memóriakártyát.
A kilassítás alatt azt értem amit már a számítógépen a vágó-programmal tudsz csinálni.
és a rögzitést azt szerinted hogy oldjam meg? mert én nem tudom a moci tankjára tenni onnan ugyanis semmi nem látszana:)
vagy a tankra tegyem és tegyek alá két lexikont?
ami tv-re még sok is...
ja
amikor premierrel vagy vegassal vagy valami videószerkesztő progival lassítod... a gép iyet nem tud.
éljen a vegas és az after effects páros:) egyébként mov-ban rögzít szal zsír, nem saját formátumot használ.
igen a különbség az látható de még 15 tel sem volt olyan hűde rossz!
felbontás az 640x480?
megnézem!

kilssitás alatt mit értesz? mikor visszajátszod és lelassitod vagy a gépen van vmi lassitós funkcijó?
Igen, úgy van ahogy bencce mondja. Egy Dimage Z1-es digit-fényképező és 15 vagy 30-as beállítás között lehet választani. Nézd meg a videóim között a Szezon-nyitó Dunlop Trophy és a Másfél perc alpok-adria videót. A Dunlop trophy-s 15-ös beállítással készült (az témyéeg szaggat) de az Alpok-Adriás az 30-assal lett fölvéve. Szerintem az nem szaggat, de nézd meg és döntsd el Te. 30-assal akkor szaggat ha kilassítod, de akkor se vészes olyan nagyon.
hmm akkor szerintem megveszem a gépet!
csinálok egy pár videót én is
a 30 az elég... a szemed asszem 21 vagy 23-t képes mp-enként.
és ez a 30 szerinted elég? mer nekem azt mondták a bótba az okosok hogy azzal szaggatni fog