Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze...a magyar közlekedési morál...a béka picsája alatt van...vagy lejjebb....szal ne csodálkozz ezen
Csak megkopott a kormányvég, ezt értem, de miért kellett akkor telefonálnod?
Hogy sikerült megborítani? Egyébként én nem cserélném le a sérült kormányvégett. Elég valószínű, hogy elöbb vagy utóbb megint lesz valami esemény és akkor tökön fogod magad szúrni ha az új kormányvéget is lezúzod. Legalábbis én ilyen filozófia lapján nem szoktam cserélgetni a sérült , de még gond nélkül használható alkatrészeket Pl. tavaly elcsúsztam a motorral és megsérültek az idomok a bal oldalon. 4 héttel ezelött egy autós (mégjobban) összetörte a már eddig is sérült idomokat, amit most a biztosító kifizet. Kis előrelátással és kompromisszum készséggel, elég sokat tud az ember spórolni.
Miért is mondod, hogy nem nekem való?
Amúgy egy körforgalomban estem, először a körforgalomban butam teljesen gyökér módon, ugyanis először a körforgalomban befelé döntöttem a motort aztán átfordítottam balra és ekkor estem, megcsúszott a hátsókerék és kész a baj, mert mindezt hatosban csináltam (nem kérek megjegyzést tudom hogy idióta vagyok)
Emberek megvolt az első borulásom, de nagyon olcsón megúsztam: a motornak megkopott a kormányvége, nekem meg lejött a bőr az öklömről, ha szabolcs-szatmár beregben van valakinek eladó fekete kormányvége akkor szóljon. Amúgy a magyarok, motorosok iránti rokonszenvét bizonyítja, hogy esés után felálítottam a motort, elkezdem integetni hogy álljanak meg, had telefonáljak eggyet (mert nem volt pénz a kártyámon) egy percig álltam és integettem, legalább 50 autós elment és az első motoros aki jött kérdés nélkül megállt amikor látta hogy bajban vagyok, ez magyarország.
*turával
Cbr-girl te vettél fel msn-re a Balaton turval kapcsolatban vagy valaki más?

Balatoni turára jelentkezni nálam lehet msn:norbert7539@citromail.hu
Már tárgytalan...
2 milla volt...
nem neked való
Én emlékszem azt írtam rá h SZERINTEM estek vele mert festve volt.....de persze ez attól is lehet h nem tetszett a tulajnak a szine......de szerintem te is tod h mit kell nézni ha motort veszel....na mek télleg nem zavarok rovább....pááá
bocs, akkor csak ejtettek róla néhány szót... (én semmi jót nem nézek ki abból a motorból)
Az túlzás h kitárgyalták! Bár vannak kétejeim nekem is most már! Egyszerűen nem akar összeállni ez a zegész dolog:S
na,mentem versenyt nézni...
jó csevegést
csao
Na jó én mek nem rontom a levegőt tovább !Jóéjt mindenkinek!
Tudja valaki, hogy rs250-et újonnan mennyiért árulták?
janem...errefelé új mitok vannak
De jól emlékszel asszem az rs topikban
Ezt a motort, mintha valamelyik topicban már kitárgyalták volna... de nem vagyok benne biztos, lehet másik volt
Ő rá gondoltam : link
(Bp, Üllői út)
már meg is nézted?és nem lepődtél meg? hát akkor már télleg nem tok mit mondani....vagyis de azt:
Hogy mindenki vegye meg a saját motorját legyen az neki a legjobb és élvezze legyen az rs vagy legyen az cbr vagy legyen az babetta.......
Most lehet vérig sértek itt mindenkit, de nekem egyik sem kellene max 600ccm és akkor gixxer, cbr, vagy esetleg zx
de,2 mitósat is ismerek...
nem dingóra gondolsz?
én nem lepődtem meg
Persze szerintem se de ha már ott tart mindenki h nincs benne erő akkor nézzék csak meg.....am meg mindenki azt mondja h nem jó az MVagusta se mert gyenge.....ha elém tolnának egyet meg egy R1et pl nekem egyértelnű MVagusta lenne de ez más tészta...vagyis ugyanez csak nagyban
Faisst! Véletlenül Te Bp-n nem ismersz egy fekete 1es mito-s srácot?:O