Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az lehet h jó ember de most az miért neki h mindenki utálja?(jó persze ez tulzás)
De szerintem akoi jó ember az nem kötözködik az amberekkel...de nem is ismerem de ezek után már nem is akarom...
Kösz Rocky, h itt linkelgeted be nekem a dolgokat

Jobb híján én is elhoztam 1 katalógust, ezek a képek vannak benne, kb ugyan ekkora méretben...gondolom, neh lehessen viszonyítani.

A múltkor bementem a Hosubába és ott +szűnt a Honda. Szal akkor is megnézem a gépet vhol...!-ez még mindig teccik, + talán fenntartási költésgeit is tom fedezni, ami a mai világban elég nagy szó.

Ha pedig mentek ki legközelebb, akkor én is minenképp kint leszek a ringen! Látni akarom, h mit lehet kihozni a paripából!

Kösz!

Cső!

-bár szemből fényképet még mindig feltölthettek, ha megoldható!
De alapjába véve szvsz nem egy rossz ember...
Ebben igazad van én nem is rád gondoltam ezzel hanem az előtted szólokkal....
Én egy szóval nem mondtam h Te vagy a rossz! Csak nem kell foglalkozni vele, mivel mindig talál vmit/vkit amibe/akibe beletud kötni!
Ez mind igaz...szép és jó de szerintem attól most nem minket kéne b*szogatni meg leszidni mert beszoltunk neki......én már unom h kicsit sokat képzel magáról és még én vagyok ezért a rossz....ezt nem értem..na mind1
Hát kis esélyt látok rá h haverja Mr2ütem Figyi semmi értelme h egymást b*szogatjátok... Ő ilyen és kész, mindenbe bele köt!
Most attól mert te elviseled attól nekünk miért kell?Fogadjunk h a haverod....de attól miért neked kell megvédened?
No hajrá! Szépek azok a motorok!

Egyébként mi baj volt a CR-el? Én még ott tartok, hogy supermoto készült belőle... MEg mindkét NS-ed megvan még? Az amin a futóműelemeket kicserélted? Az nagyon vadul nézett ki :) És gondolom hasonlóan gonoszul ment is :)
OK ROcky!
logisztikus

NS-t meg be kell karburalni,tul sokat eszik most,CR-t meg rakjuk ossze...erosebb lesz,mint uj koraban :)
muti azt az oldalt
Álljatok már le! Az tényleg az ő motorja és a Hungaroring-en készült a kép. Miért ekkora téma mr2ütem? Tudom hogy nektek még új élmény az ember, mert újak vagytok a fórumon, de mi akik már itt vagyunk hosszabb ideje, már rég ráuntunk a szópárbajokra és nem foglalkozunk vele. Tegyétek ti is ezt!
Hali megnéztem fostos4t adatlapját az ns400-as tuti nem az ővé mert az a kép egy amerikai honlapról van de a cr500 az elhiszem és az egy nagyon jó gép olyannal mentem már
Köszi, de tudod, ha szemből látom, ah ott van rajta vki, akkor már jobban tok viszonyítani!

Ha véletlen veszek 1et, akkor mehetünk is a pécsi a hegyekbe...ma is ott voltam nagggyon jóóóó!(de csak kocsival voltam )
az elejének már motorformája van...teccik,az eleje
De elég ha a tükrökhöz viszonyítva megnézed az idomokat.
Tessék, itt van bevonalkázva hogy mennyivel lett szélesebb az idom.
Amúgy, ah néztem a nagy repsolt...tűnődtem..ki bírja +fizetni azt az élvezetet...annak iszonyat fennetartási költségei vannak...kíváncsi lennék a munkájára...
Hát....kérdztem mit adnának hozzá...azt monták az attól függ...kp, vagy hitel és melyik moci, de mivel csak 125-öst vennék, így azt mondt, h ez akkor dől el. Viszont inkább árngedmény kérnék, van ruhám+mindenem....szal akkor is 860e az kib*szott sokkk!


Stoppie!

Ha teszed fel a képet, akkor előről is kapd le, úgy , h láccik rajta a srác! Kíváncsi vok, vastagodotte az idom, a csaj azt mondta, h igen...
Oké, akkor majd még egyeztettünk.
Szombaton én 2-ig szoktam melózni, szóval nemtommég hogy hogy lesz a hétvégém.