Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Napjainkban, mindjárt meg lesz a 20 ezer mindjárt! :
Régesrég :
ember legyen eszed 850 ért már motort veszel!
De akkor sem ilyen a hangja az ennyémnek!
akkó jó
Kösz, de nem kell, mert én is hallotam már ilyen motorot sokszor élöben!
de olyan
áttoljak egy videót msn en?
haverom próbálgatta a pit et..tök ugyan az
Mert nem olyan a hangja! De nyugi csak vicceltem!
mé írtad nekem a videódnál hogy nénikéd?
télleg ugyan olyan
Na ez remek!
Rocky akkor most hétvégén szombaton mikor és hol találkozunk ha akkarunk pályázni?
Hát azért én nem kezdenék CBR125-ösre való túradoboz forgalmazásába van egy olyan gyanúm hogy hamar tönkremennék. Sportmotorra nem szokás túradobozt rakni, 125-ösre pedig különösen nem. Én a tudomány mai állása szerint a sisakhálót javasolnám, mert több cuccot tudsz vele cipelni és nem olyan cink mint a doboz ja és tizedannyiba kerül és ha nincs rá szükség akkor elfér a csomagtartóban és szokatlan alakú, vagy nagyméretű tárgyakat is tudsz vele rögzíteni. Pl. én vittem már vele hátsógumit is

ui. túradoboz sux! szvsz.
Két haverom most vett 2007-es CBR-t ...
Egyik piros, másik kék.

Majd rakok képeket is
750 körül vették
Bár nyilván kapsz kedvezményt ha 2 motort veszel egyszerre

Elölről gecijó. Megeszed hogy 600-as RR jön. Csak nulla hang
Az eleje változott (műszerfal, fejidom) a többi maradt ...
Alkudj le belőle. Az csak listaár. Egyre kevésbé divat a modern magyar fogasztói társadalomban az alkudozás, de én szoktam, mert miért ne. Egyesek cigánykodásnak tartják, de azok bekaphatják!
Bementem ma 1 honda szalonba, h meglessem a 07-es cbr-t...pénteken vitték el mind az 1et... az ára pedig kb 860 üzembe helyzve, szerintem nagyon sok..

viszont a 06-osak 700e-ftok mindenhol+üzembe helyezés...
Már kértem tőlük ajánlatot írásban, remélem válaszolnak majd rá :-)
Azért körülnézek Pesten is, hátha...
De az a vicces, hogy a Hondások elhajtanak. Nekik nem bolt, ha veszek náluk valamit? A helyükben azért utánanéznék ennek a doboztartó dolognak, mert elég sok 125-ös futkározik az utakon és hátha kell még majd valakinek. De ők inkább tagadnak.
Jó üzletpolitika, nem mondom.

Zoli
hali zoli

én nekem úgy rendelték olaszból a givi katalogusból. a doboz volt meg talp is raktáron de a tartóvasakra várni kellet nekem 3 hetet me nem volt neki raktáron . ezt a szopást.
otthon álltam dobozal meg talpal de csak nézegetem fogy a faszba tegyem föl rá.
na de megjött . most nem om hol lehet kapni me nagyon nehéz beszerezni de álltalában én olasz mocisbóltba mennék me az olasz tudják mi a jó és értenek a mocizáshoz is.
ha felhivod győrben a citybikot ők tudnak szerezni ilyet. max elküldik postán.
link: http://www.citybike.hu/
a webáruházon max dobozokat tudsz válogatni hozzá de
ha felhivod megmondják biztos hogy van-e meg hogy menyi.
na hali
Köszi a kimerítő választ.
Jó, akkor ahhoz hol lehet doboztartót szerezni?
száguldozó sztem én szombaton megyek mert csüt-péntek 24órás gokart verseny. remélem addigra lesz fékbetétek újak
hali zoli

én a cbr -hez a győrben vettem de nem a hondába hanem a citybikeba .
givi doboz+ givi tartótalp. + egy M5m univerzális platni. me ako bármekkora dobozt lehet rá tenni.
nekem givi N30 mono lock -os van a monolock azé jó me nem kell hozzá külön talp.
a doboz a N 30-as 14500 ft kb a tartóvas 12 ezer ft a m5m talp vagy trepni 8800ft kb .
de boltol függöen az árak változhatnak + - 1000ft de lehet a az árkülömözet több ezer is.
kereskedője válogatja ki megyit húz le a kedves kuncsaktról.

na hali
üdv mindenkinek
a technika ördöge kiméjen meg titeket fyrgi
A CBR125RR-hez tényleg nincs, max a CBR125R-hez
Szia Fyrgi 86!

Milyen doboztartod van? Hol szereszted? Mert engem kiröhögtek a Honda márkakereskedésben, hogy a CBR125RR-hez nincs doboztartó.

Előre is köszi a segítséget.

Zoli
szerintem tekintsd meg az adatlapján a fotókat