Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy látom örökzöld a téma. minél rosszabb a híre, annál jobban fizet :D
Van motorja és nem tizenéves és ne kezdjük már megint. Miért érzi valaki mindig úgy hogy vissza kell ugatni és akkor majd jó lesz? ezt nem tudom megérteni.
Szevasz Mr2T!
NE hallgass rájuk, szeretnek ám :D PLáne, mikor szidod a motorjukat :)

Váá és képzeld, vettem énis új motort :) Négyütemű :D:D:D:D:D:D Dede legalább V2-es :P

De inkább azt meséld, hogy vannak a füstokádó sárkányaid?
*vetted
Szerbusz fostos4t!
Nem vettem még észre hogy az összestopikból kiutálták a mocskos nagy pofádat.....?
Aklkora egy gyökér vagy mint az állat...nem tudom kinek képzeled te magad.....fogadjunk hogy motorod sincs csak a pofád nagy...képet miért nem raksz fel?Félsz hogy mindenki kiröhög?
Igencsak ráv***néd azt amid nincs a kis cbr-re ha lenne egy neked is!gyökér
Oké. Hol és mikor találkozunk?
Igen, szeretnék menni. Remélem összejön.
Rocky most hétvégén mész pályára, mert akkor mennék én is!
Látom megint unatkozol... ha már ennyire visszaolvastál. Amúgy még mindig nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy mi a foglalkozásod, már ha van!
Teljes rendszer és sportlégszűrő.
És még mi + van a motoron a Malossi hengert leszámítva?
Üdv!
Lenne egy kis gondom..
Van egy 125-ös CBR és egyszer álló helyzetben feldőlt. Semmi baj nem lett rajta azt leszámítva, hogy hidegen (csak hidegen) nincs rendes alapjárat. Melegen van, és hidegen, melegen is megy a motor, nincs azzal baj.

Azt írták a motor gépkönyvében, hogy egy feldőlés után érdemes végrehajtani egy forgattyúsház szellőztetést. A szervízben mondták, hogy más is lehet.

Szerintetek?
nem
ja,utána húz...gyerekek...ti egyre röhejesebbek vagytok
aki motorral akar csajozni az szánalmas...
Végre valaki aki szerint nem 150 a cbr vége
nem tudom milyen tapasztalatod lehet,vagy az is lehet,hogy ott lent tanyán minden után megfordulnak amit nem lábbal hajtanak...én tudom,hogy amikor a hungaroringen az alpok adrián kiállítottam a motoromat kb 5 percenként álltak meg az emberek megcsodálni,ellentétben a sok fostos 4T mellett úgy mentek el,mintha dacia lett volna.
én a helyedben megnézetném . .
"A gyári 15-ös áttétel azért szar a CBR-en (azért használhatatlan a 6. sebességi fokozat) "
Nem csak a 6. fokozat,az egész gépjármű egy kalap fos

Szerintem CBR 150-et nem árusítják Európában, hanem ázsia piacra dobták ki,tehát semmi köze nincs a 125-höz. (lsd. NSR 125 vs NSR 150 RR). Emelkedőn autóknak is szokott esni a fordulatszám,mert nem hegymenetre van áttételezve.
jó, de nekérdezzünk már ilyen baromságokat, h ha egyszer beleforgatták 7,000-be akkor maradandó károsodást szenved-e! Én meg egyszer erősen húztam meg a féket, akkor leég a fékbetét?
jó érthető a srác nekem se esett jol mikor dongo koma egy motorcsere alkalmával 120nál beállt mellém a kistüzérrel (lejtőn lefelé ofkorsz)
elé = el
vidd elé szervizbe mert ez nem tett jót neki! ha szerencséd van egy komplett motorcserével megúszod! ha nem akkor az egész motort le kell cserélned!
mért ha azt mondjuk baja lehet akkor mi van?már nem tudsz mit csinálni de szerintem semmi baja...
HÁt amiben nem vagyok biztos inkább megkérdezem mint hogy valamit elbasszak!