Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb 0 LE-t ad
gondolom a vége 170 körül volt
nincs szemetetek?el is hiszem,akik még gyűjtőgető életmódban élnek

50 ccm, azért neked kemény kérdéseid vannak...!
Hát én is reméálem, mondjuk elég finoman járatom 5000-es fordulat , max 5500!
nem lesz tőle baja
Olvastam a használatiba hogy a motornak nem tesz jót ha sokat jár alapőjáraton, üresbe. Ezzel szembe ma egy haverom amikor áltam a motorral belekapott a gázamba, üresbe volt a mocc, és 7-8 ezerig felpörgött egy pillanatra! Mivel bejáratós a motor gondolhatjátok hogy nem örültem a hülyegyerekének De a kérdésem az hogy ennyitől ugye nem lesz semmilyen maradandó motorkárosodás ugye?
ROCKY most hétvégén mész? Nekkem a jővöhét hétvége foglalt eddig ügy tünnik, de még nem biztos!
Persze ilyen kérdés sehol nincs.
Az ilyenre adható válasz a kresz tesztekben, hogy "csak gyér forgalmú úton"
Wazze!

Nem tudtam kimenni a ringre!(holnap Pécsre kell mennem, szigorlatozok) Pedig ki akartam! Meg akarom lesni, mit bírtok kihozni a CBR-ből!
Ha legközelebb mentek, szólj lécci!

Amúgy nem mind1ik SMes olyan jól küldi, akik nagyon nyomják ők ma nem voltak kint!

B.
Énis épp ezt akartam mondani

A védőcucc nem azért kell hogy felengedjenek a pályára, ahogy sisakot se azért hord az ember hogy a rendőr ne büntesse meg.
Hidd el, rosszúl éreznéd magad farmerban a pályán. Legalábbis én rosszúl érezném magam.
a szabad pályáért dehogynem:)
érdeklődnék ha bukó nem lenne kötelező a közutakon akkor mennél nélküle?
Érdeklődnék, hogy ezen a kakucsringen mennyire kötöttek a védőfelszerelés szabályai?
Viszont akkor korán kell kelni, ami soha nem éri meg
megéri befizetni azt a plussz 2E ft-ot és akkor délelőtt nyugiban mehetsz...
Az a baj hogy bazigyorsak és mennek mint az állat, szóval nekik ritkán kell belengetni a kék zászlót mondjuk volt egy KTM (asszem 125-ös) akit az utolsó elötti menet alatt négyszer köröztünk le, de úgy tűnt hogy Ő egyenlőre még a motrral küzdött és nem a pályával. De a többi SM nagyon ment.
hú de pipák lesznek az rsesek meg a cbresek meg az 50es speedesek hogy a sok supermotyós elárasztja a pályát .
Huhhh de pipák lesznek a supermotosok ha elárasztja a pályát a sok 125-ös meg 50-es sportmotor dehát ez van
tankolni lehet ott?szolsz ha mentek?mert lehet mi is mennénk Attilával talán még tuning is .
És most hétvégén? szombaton mondjuk?
Átléptem az 500km-t, lassan találkozunk valamelyik pályán.
Az újfajta CBR 7000-től indul meg és onnan megy tiltásig, de még csak 8500ig húzattam.
A gyári gumi vészfékezésnél nagyon tapad, most már ragad bele a kosz is, annyira felmelegedett a gumi. 2-esbe visszapakoltam és kicsit durvábban engedtem fel a kuplungot és megcsúszott a kanyarban a segge, de nagyon jól kezelhető.
fél órás pihenők vannak (akkor gokartosok mennek). Viszont asszem teljesen kifingott az első gumim.
áá lol:P akkor megyek énis és akkor mehetünk föl amikor akarunk?