Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én megyek jövőhéten is. 3000 Ft a belépő. 1-től 6-ig lehet menni, ami gyakorlatilag 2és fél óra pályázást jelent.
aha hát nemtom:P akkor oda akartok menni?nekem mind1 csak motorozzak egy jót
Nekem meg most lesz benne 20 ezer és csapágyas, meg a váltókarnál a szimering könnyezik ugy h cserélni kell!
Én is mennék szívesen Kakucsringre csak mondjátok meg mikor és belépő árat!
Gondolom valamikor hétvégén lenne.
Ááááá, totál hulla vagyok. Most értem haza Kakucsring-ről. Kegyetlen fárasztó egy pálya. Alig tudtam feljönni a lépcsőn.
A pálya nagyon jó, viszont a CBR-nek vannak hiányosságai amin változtatni kell. A lábtartóm annyira leért, hogy a fékpedál teljesen elcsavarodott rajta. Magasabb lábtartót kell rá rakatnom, mert ezzel a gyárival lófasz lesz itt nem csillag.

Valooo,
nagy pöcsök vagyunk hogy múltkor nem próbáltuk ki a pályát. Ne ítélj elsőre! ez a tanulság.
Full olyan a pálya mint az euroring, csak rövidebb és televan sikánokkal. Szóval nem egyszerű pálya viszont fárasztó .
Én is mennék, fel is vettelek!
Én szívesen benne lennék ha jönne valaki velem a környékről mert egyedül nincs kedvem 300-400km-ert motorozni De akkor szerintem ezt nem 1 napra kéne tervezni. Minimum 2.
Kakucson amilyen meglepő Budapestről olyan 60 km de nézz fel a www.utvonalterv.hu ra
kakucson
Kakucsring merre van?
balatoni túra után nem jöttök majd kakucsringezni?
A Balatoni túrára visszatérve aki jöne az vegyen fel msn-re:norbert7539@citromail.hu

Cbr-girl és a többiek akik irtátok hogy jönétek mere laktok hol találkozunk irjatok,de inkáb msn-en
Haveromé ment szét, pontosan nemtudom mennyi van benn de egy olyan 8000 km körül. Mondjuk nem kíméli a gépet, lehet a stoppitól ment szét, de neki valami olyat beszéltek a hondába hogy a rovarok maradványaitól ment szét az a gumigyűrű vagy mi. Állítólag szerves anyag miatt gyengűlhetette el, nemtom pontosan, és nem akarok hülyeséget írni se!
Nekem 18ezernél lett szimeringes. Gariba cserélték
haverod cbrjének ment szét a telószimmeringje vagy a tiédnek? mennyi km van abban ami szétment (gondolom haverodé)?
max 2ezer ft...
Ok Kafa És az árát nemtudod véletlenül?
sisakhálóa neve és minden motorosboltban
Sziasztok!
Biztos láttatok már olyan gumipók szerű hálót amivel a csomagokat lehet rögzíteni a hátsó ülésre. A kérdésem az lenne hogy olyat hol lehet kapni? Kedden megyek haverral a hondába, mert szétment az első teló szimeringje és ömlik neki az olaj, ha már ott leszek rákérdezek.
énis a zárban hagyom a kulcsot:)
Én nem tartok ilyentöl, mert mindig a zárban hagyom a kulcsot és akkor szoktam kiveni onnan amikor már vissza patintottam az ülést!
Nemtom, Ti hogy vagytok vele, de én mindíg tartok attól, hogy mikor pakolok az iratok között az üllés alatt otthagyom a kulcsom és úgy zárom vissza. Ezért legalább 2szer megnézem hol van a kulcs Akkor nincs gond mikor itthon vagyok mert pótkulccsal ki tom nyitni, de mikor vidéken vagy akár több 100 km-re távol vagyok akkor kicsit szar lenne bezárni
Vagy csak én vagyok ennyire hülye?
Ez így igaz!

Szal, ezért veszem fel a bőrszerkómat!

-én régen estem 1et Hernádon a 125-ösömmel...nem volt kellmes !
Gondoltam hogy nem kophat ki annyira, max egy nagyoin minimáléisan, de akkor is pótolható és javítható! Kösz a hozzászólásokat!
kiszeded a bowdent és cseppentesz bele "finom" olajat (akkor biztos nem lesz baj)