Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én mindegyik motorom ülését, üléstakaróját nyitogattam naponta párszor és soha nem volt semmi baja egyiknek sem. ha meg lett volna 2000 pénzért, meg 3 üveggolyóért vettem volna egy új zárat.
Nem kopik el, ez hülyeség. Viszont nekem picit mocorog az utasülés ha feszegetem.
Akkor holnap elgurulok arra és majd az utcán érdeklődöm, hátha tudja valaki a telefonszámukat
És ha elkopik vajon nehéz beszerezni pár ezer forintért az új zárat?
Haveromnak is cbr-je van, azt mondta nekem hogy a hátsó ülés zárja a sűrű le-fel , ki-be nyitogatásától elkophat, és nem fog úgy zárni, és tartani. A kérdésem az hogy valakinek itt volt e már ilyen problémája? Ez nekem azért lenne fontos mert a zárat ott tartom, és így fontos hogy az ülést naponta 2-4 szer felnyissam....
Ha jól tudom Tatán készültek az idomok.
Kép lesz a napokba, csak lusta vagyok a fényképezőgéppel babrálni(elem stb) + a csajommal is foglalkozni kell, mert féltékeny lesz a motorra, vagy már az is Amúgy még csak 95 km van benne Tegnapelőtt hoztam haza.... Most itt lesz a nyár be tudom járatni, várom már hogy végre tövigcsavarjam neki, de persze csak országúton
mész=mély
Annak tényleg fasza hangja van. Mondjuk nem néz ki valami extre jól de tényleg nagyon szép mész hangja van.
Pályaidom ügyben nem tudsz véletlenül segíteni? Azt láttam már hogy valami Boci Spoiler Parts nevű organizáció készíti őket, de kellene valami elérhetőségük.
A CBR125R kupában induló gépeken sportdob van. Annak is jó a hangja és bárki vehet ilyet. EGRUS márkájú , ha jól tudom
A Szabó féle suli az szerintem a gixxeres Hungaroring motoros iskola.
50ccm képet képet amúgy grat
Az aprilia suli, az a Szabó Atilla féle iskola ugye a hringen? Tényleg nem árt oda beíratkozni,de az árak húzósak!
Már megint eztek a nők Barátnőm is kiakadt a napokba hogy többet foglalkozok a repsollal mint vele Plusszba még feldobja a kérdést: Melyikünket választanád
De tény hogy nehéz a választás, hiszen mind2-ő olyan aranyosan néz rám
Valakinek van tapasztalata az Aprilia suliról?
Július elején valószínűleg megyek, annyi biztos, hogy 15 órától kezdődik minden nap.
Én már beléptem , majd kéne menni együtt az olajon, már majdnem 400km vana gépben.
Észerevettem, hogy az új CBR tankján más ívek vannak és a műanyag is mélyebb ívű, mint a régi CBR-eken.
hali
sztem is jóötlet:) hozzuk össze:)
járkál egy "srác" visegrádon,pályán versenyzik és utcára r6ja volt asszem.eladta az r6ot mert (ez neki már túl hasalós) és vett egy robogót addig derbi 250es robogón (50esként használja) yamahás bőroverálba kicsit furán mutatott de miután beszéltem vele már úgye világos volt mért öltözött be így mondjuk a robogón is ugyanolyan veszélynek vagy kitéve mint egy motoron
Hali!
Mikorra szánnátok ezt az összejövetelt?Ha addigra meglesz nekem is a cbr akkor mehetek én is(kb 1-1.5 hónap)?
Hondarepsol16! ez jó ötlet.

szerintem a Balatonnál kellene meg szervezni mert balatonbogláron van egy nagy nyaralónk és 10 ember kényelmessen elférne ha ottalvós lenne fontoljátok meg és irjatok
Én elhiszem!

Tök másként megyek (mikor néha elérem a 100at) így, mint mikor még 1 rövidgatyában mociztam!

Csak azt akartam mondani ezzel, h megnéznek a nagy mocisok, és biztos gondolják magukban, h +hibbantam...robogóra bőrruha! De nem foglalkoztat! Legalább nem hitelre van! És az enyém! Van cordurám nekem is amúgy...

Haverom simsomhoz protektor ruhát vett vel! És megúszta azt is, mikor vizsgán nekiment 1 kocsi!
haverom is beöltözik robogóra,45ezres berik cordura,nadrág szintén berig,agv sityak meg nem tudom milyen motoroscipő és ez mentette meg az életét...70nel belement egy álló autóba és kutyabaja se lett...persze nem csak a ruhán mult,de nagyon sok mult a ruhán is!
sziasztok itt a nyár, és én arra gondoltam hogy 1 cbr találkozót kéne csinálni nem tudom hogy jó ötlet e de én mennék szerintetek jó lenne?
Ez így igaz...csak szar érzés.

Mondjuk lett 1 Déníz szerkóm, A-csillagos csizmám, ÁGV lopakodó sisakom...szal mivel sikerült ezt mindn megszereznem, így már robogóra is beöltözöm szarok rá, h mások mit gondolnak! Szal a ruha már +van, már csak a gép kellne.

De más még a ruáját is hitelre veszi...vagy ien nónémet vesz a hitelezett GSX-R-jéhez, mert még azt sem adtak hozzá
így igaz néha igaz rockyt sztem kikészítem a kérdéseimmel