Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondhatjuk úgy is, de azért megdolgozik lrte mert feljutott a honvédba és ott focizak nagyon tehetséges
Szal anyuék alátették a motort?
oké, én csak anyag beszerző vagyok de ő fizeti ..... (tehetős a családja)
Én tankpaddal kezdeném, mert az kell. Különben a sliccével szétkarcolja a fényezést a tankon.
Utána felnicsík, mert az olcsó és sokat dob a motoron optikailag. Utána kipuff, mert anélkül nem teljes a CBR. A chip az hülyeség, arra nem költenék pénzt. Bukógombát dobjatok rá inkább a "chip" helyett!
ha fizeted rá a cuccost a tzrt is megkapod egy napra
Please tuning, pimp my ride!
így - így, nem csak jó barát a gyerek aztán megkért hogy szedjem össze a cuccost
tuning tuningtól
*össze
mást fog kapni leömlő + dob meg majd később chipet tankpadot rendeltünk de lehet lesz csík is én állíttom ösze rá a tuningot
Fehér felnicsíkot dobjatok már rá, mert így nem az igazi.
köszi csak sajna nem az enyém de ha belesz járatva egy napig nálam lesz
egész jól néz ki ien szinben is :) élőben nemis láttam még iet:S grat hozzá:) aztán óvatosan:)
ma megjött a haverom cbrje nagyon szép és 6osban 200km után 120at megy vígan és még utána húzz csak még járatós, egész jó lesz
zabálja a benzint? mennyire?
áhh bakker, kölcsönadtad és összetörték? remélem azóta olajos heringként szolgálják fel a srácot konzervben!
Az állat kölcsönadta valami fakezű haverjának és az összetörte. Ez a tapasztalat
Ja meg az a tapasztalat, hogy zabálja a benzint, viszont a kezdőbb R1-eseket körbemotorozza vele az Euroring-en (mondjuk azokat énis ).
írd már le kérlek a tapasztalataidat a vifferrel! mennyit raktál bele? mi a véleményed? vége?
hellósztok :P

nah Rocky készvan a mocom! ugyhogy csak szólj hogy mikor megyünk e-ringre..:Pvagy csak sima motorozásba is bennevok ! jah és mindenkinek jó motorozást és szép időt kivánék!
elöl megy
És Téged hova szoktak besorolni a szervezők?
mi nálunk úgy van hogy ezek előre mennek aztán utána a veteránok és úgy a nagyok 600,1000 stb meg így a normálisabbak
Persze hogy vannak, őket szokták fellökni ezek a kis pondrók.
vannak azért kultúrált emberek is ...
felvonulás rulez
Engem már kiráz a hideg ettől a sok "Trágyapáti" motorostalálkozótól. Szaporodnak mint a nyulak. Lassan már minden kis vidéki tanyának lesz saját motorostalálkozója Eddig is csak a PilisiSolymok féle motoros-felvonulásra jártam, de idén már kihagyom. Gyök-kettővel araszolni a tűző napon, miközben a helyi simson-os robeszos taknyok agyatlanúl cikáznak a motorosok között. Nem kösz, többet nem kérek belőle.